Twee boeken: - “Eugeen Van Mieghem” Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. - “30 jaar Eugeen Van Mieghem stichting”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. Gesigneerd door de schrijver.

Online only
SKU: 2704220002.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 April 2022 18:30
Catalogue #2

  • #42

    Zes boeken over Oosterse kunst. P. & L. Van der Wee/ J. Schotsmans, “Symboliek van de Lamaïstische kunst”. Ed. Kon. Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel 1988. Jalons et Actualités des Arts, “Art Lamaïque”. Hong Kong Arts Festival 1993, “Treasures of Asian Art, Rockefeller 3rd Collection”.bJ. Van Goidsenhoven, “Art Lamaïque, art des dieux”. Ed. Laconti, Bruxelles 1970. China Travel and Turism Press 2002, “ The Subeterranean Army of Emperor Qin Shi Huang, the eighth wonder of the world”. W. & (..)

    Online only
  • #35

    Online only
  • #46

    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #19

    Een lot van vijf boeken: - “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846. - “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen. - “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.

    Online only
  • #31

    Online only
  • #12

    Een lot chromo-albums: - “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x). - “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw). - “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.

    Online only
  • #39

    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #30

    Deux livres sur Paul Delvaux. Jacques Sojcher, “Paul Delvaux ou la passion puérile”. Ed. Cercle d’Art 1991 (jaquette découpée et collée à l'intérieur). Barbara Emerson, “Delvaux”, Ed. Mercator 1985 (version allemande sans jaquette).
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #16

    3 boeken: - Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914. - Dezelfde uitgave uit 1900. - “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.

    Online only
  • #5

    Een lot kunstboeken: - “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. (Overzicht veilingopbrengsten) Ed. SDU. ‘S Gravenhage, 1992. In twee delen. - “Handboek voor het resaureren van schilderijen”. Knut Nicolaus. Ed. Könemann, 1999. “Rembrandt, de mester en zijn werkplaats”. Ed. Rijksmuseum Amsterdam - Waanders. Zwolle, 1992. - “Andreas Schelfhout”. Willem Laanstra. Rokin Art Press. Amsterdam, 1995. - “De Haagse school”. 1983.

    Online only
  • #25

    Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #41

    Online only
    Estimate: € 25 / 40

Online-Only Boekenveiling 26 April 2022

Op Dinsdag 26 april (18.30) wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.

On Tuesday April 26th (18.30) the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

26 April 2022 18:30