Other lots in this auction
-
#15
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 200/300 -
#19
Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#41
Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/40 -
#33
Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#40
Vier diverse boeken. R. Steensma, “Verbeeld vertrouwen, de mens tussen kruishout en doodskop”. Ed. Busch & Keuning, Baarn 1975. “Die Goldene Palette, Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz”. Ed. Deutscher Bücherbund, Stuttgart-Hamburg 1968. E. Elaut, “Jozef Posenaer, Meester van het Licht”. Ed. Gitschotelbuurschap Borgerhout 2011. G. Debuigne, “Larousse Wijn Encyclopedie”. Ed. Heideland-Orbis Hasselt 1978.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#10
Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#25
Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/45 -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#1
Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst:- Kunst van Almtamira tot heden- Gerard Baksteen- Prosper de Troyer- De Molse school- De polder op koper - Ambert de Vree- Henri De Braeckeleer- Jan Frans de Boever- Albert van Dijck- Met de Dulle Griet op stap- De Antwerpse marineschilders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#49
Acht boeken m.b.t. Kunst. Max Rooses, “Les Chefs-d’Oeuvre de la Peinture de 1400 à 1800”. Ed. Flamarion, Paris. G. Knuttel, “De Nederlandsche Schilderkunst Van Eyck tot Van Gogh”. Ed. Becht Amsterdam 1938. E.Greindl, “Les Peintres Flamands du Nature Morte au XVIIe siècle”. Ed. Elsevier 1956. J. Lassaigne, “La Peinture Flamande, le siècle de Van Eyck”. Ed. Albert Skira 1957. “Karel Verlat, Eeuwfeest-Album 1824-1924”. Ed. Gemeentebestuur Antwerpen 1924. “L’Art Flamand & Hollandais tome seizième”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#42
Zes boeken over Oosterse kunst. P. & L. Van der Wee/ J. Schotsmans, “Symboliek van de Lamaïstische kunst”. Ed. Kon. Musea voor Kunst en Geschiedenis Brussel 1988. Jalons et Actualités des Arts, “Art Lamaïque”. Hong Kong Arts Festival 1993, “Treasures of Asian Art, Rockefeller 3rd Collection”.bJ. Van Goidsenhoven, “Art Lamaïque, art des dieux”. Ed. Laconti, Bruxelles 1970. China Travel and Turism Press 2002, “ The Subeterranean Army of Emperor Qin Shi Huang, the eighth wonder of the world”. W. & (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €