Other lots in this auction
-
#48
56 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 60/80 -
#31
“Rubens en zijn tijd” & “Les Pays-Bas Bourguignons. Twee uitgaven van het Mercatorfonds in stofhoes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/120 -
#24
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/100 -
#1
Een lot van tien uitgaven met betrekking tot schilderkunst:- Kunst van Almtamira tot heden- Gerard Baksteen- Prosper de Troyer- De Molse school- De polder op koper - Ambert de Vree- Henri De Braeckeleer- Jan Frans de Boever- Albert van Dijck- Met de Dulle Griet op stap- De Antwerpse marineschilders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#47
Tien boeken m.b.t. Kunst. Louis Piérard, “Das tragische Schicksal des Vincent van Gogh”. Ed. Gutenberg, Zürich 1948. Dr. Mark Edo Tralbaut, “Van Gogh te Antwerpen”. Ed. Ontwikkeling, Antwerpen 1958. Europaiia 80, “Bruegel, une dynastie de peintres”. Ed. Palais des Beaux Arts. “Five Hundred Years of French Painting”. Ed. Aurora, Leningrad. “Kunst in Vlaanderen”. Ed. Elsevier 1979. “Meesters der Schilderkunst: Rembrandt, Brueghel”. Ed. Lekturama Rotterdam. “De Wereld van Rodin, Picasso, Vermeer”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#19
Een lot van vijf boeken:- “Algemeene geschiedenis des vaderlands - Tweede deel, van het jaar 900 tot 1581 na Christus”. Dr. J. P. Arend. Ed. J. F. Schleijer. Amsterdam, 1846.- “De woonderen van het heelal”. In twee delen. Ed. De Nederlandsche boekhandel, Antwerpen.- “Provinciaal blad van Noord-Braband over 1842. Gebundeld in twee banden. Ed. E. Lion en Zonen. ‘s Hertogenbosch, 1843.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#41
Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/40 -
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#45
J. Vandenbreeden, F. Dierkens-Aubry, “Art Nouveau in België, Architectuur en Interieurs”. Ed. Lannoo 1999, 6de druk. Met stofwikkel, linnen band met goudopdruk. Als nieuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#21
Een lot boeken:- “Met passer en penseel. Brussel in het oude Hertogdom Brabant in beeld”. Ed. Dexia & Koniklijke museau voor schone kunsten van België. La Renaissance du livre. Charleroi, 2000.- “Atlas der atlassen”. Philip Allen. Ed. Brepols. Turnhout, 1993. - “Schepping in beelden - Niel Steenbergen”. Wouter van der Kam. Ed. De Geus, 1999.- “Romaanse stijl”. Xavier Barral i Altet. Ed. Taschen, 2001.- “Meubeldesign van de 20ste eeuw”. Sembach, Leuthäuser & Gössel. Ed. Taschen/Librero, 198(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €