Other lots in this auction
-
#7
Een lot van zeven kunstboeken:- “Rembrandt, zijn leven, zijn werk, zijn tijd”. B. Haak. Ed. Nederlandsche boekenclub, ‘s Gravenhage.- “Alle etsen van Rembrandt, afgebeeld op ware grootte”. Ed. Gary Schwartz. Maarssen, 1977.- “Rembrandt”. Froukje Hoekstra. Ed. Koninklijke Smeets Offset. Weert, 1993.- “Rembrandt, tekeningen”. Bob Haak. Ed. Meulenhof/ Landshoff. Amsterdam, 1985.- “Rembrand en zijn tijd”. Uitgave ven het Paleis voor Schone Kunsten Brussel naar aanleiding van Europalia 71. Ed. C(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#17
“The Gouda pottery book”. Ron Tasman. Ed. Optima Publishers. Rotterdam, 2007. In drie banden. Bijgevoegd: “Jugendstil”. Gabriele Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#2
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem” Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013.- “30 jaar Eugeen Van Mieghem stichting”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. Gesigneerd door de schrijver.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#23
Drie albums met ingebonden nummers van Kuifje. Albums 17 (vanaf december 1951), 20 en 33. Sletig.
Trois albums avec des numéros cartonnées de Tintin. Albums 17 (à partir de décembre 1951), 20 et 33. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 150/180 -
#24
Vier albums met ingebonden nummers van Mickey. Albums 1 (vanaf oktober 1950), 5, 6 en 8. Sletig.
Quatre albums avec des titres de Mickey à couverture rigide. Albums 1 (à partir d'octobre 1950), 5, 6 et 8. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60/100 -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#37
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot kunst en cultuur, alsook een kalender met kunstfoto’s en twee uitgaves van Rien Poortvliet en van Stijn Streuvels.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#33
Negen boekjes uit de reeks ‘Groote meesters’. Ed. L.-J. Kryn. Brussel, 1926.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#41
Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/40 -
#47
Tien boeken m.b.t. Kunst. Louis Piérard, “Das tragische Schicksal des Vincent van Gogh”. Ed. Gutenberg, Zürich 1948. Dr. Mark Edo Tralbaut, “Van Gogh te Antwerpen”. Ed. Ontwikkeling, Antwerpen 1958. Europaiia 80, “Bruegel, une dynastie de peintres”. Ed. Palais des Beaux Arts. “Five Hundred Years of French Painting”. Ed. Aurora, Leningrad. “Kunst in Vlaanderen”. Ed. Elsevier 1979. “Meesters der Schilderkunst: Rembrandt, Brueghel”. Ed. Lekturama Rotterdam. “De Wereld van Rodin, Picasso, Vermeer”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#35
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot de evolutie van posters, affiches en reclame. 25 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €