Other lots in this auction
-
#41
Vier boeken m.b.t. Kelims. Lee Allane, “Kilims, a buyer’s guide”. Ed. Thames & Hudson 1995. Yani Petsopoulos. “One Hundred Kilims. Masterpieces from Anatolia” (hardcover, dustjacket, Engels). Flammarion 1989. A. Hull & N. Barnard. “Decors de Kilims” (hardcover, dustjacket, huls, Frans). Gemeentekrediet 1991, Cathryn M. Cootner. “Anatolische Kilims. De verzameling Carline & H. McCoy Jones uit de Fine Arts Museums van San Francisco” (softcover, Nederlands).
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#11
Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antoon Van Dyck, Jacob Jordaens en Pieter Paul Rubens.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#8
Vier boeken met betrekking tot Turner:- “Turner in his time”. Andrew Wilton. Ed. Thames and Hudson, 1987.- “Turner”. William Gaunt. Ed. Encyclopaedica Britannica. Londen, 1972.- “The art of J.M.W. Turner”. David Layney Brown. Eagle Editions, 2001.- “Turner”. John Walker. Ed. Ars Mundi, 1885.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#9
Een gevarieerd lot van zestien uitgaven met betrekking tot kunst en cultuur, waaronder uitgaves ‘Classici del Arte’, ‘Great Artists Collection’ & ‘De groten van alle tijden’, alsook een fraai boek over Leonardo Da Vinci.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#18
Een lot van tien kunstboeken:- “In het atelier van den schilder”. Henri H. V. Calker. Ed. A.J.G. Strengholt’s, Amsterdam. - “De school van Barbizon Franse meesters van de 19de eeuw”. Red. John Sillevis en Hans Kraan. Den Haag, 1986.- “Otto B. de Kat - Leven en werk”. Westerink, Goedings & Van Run. Ed. Thoth. Bussum, 2002.- “Collectie Singer, schilderijen”. Singer Museum. Ed. Waanders. Zwolle, 2002.- “De kroniek van het impressionisme”. Bernard Denvir. Ed. H.J.W. Brecht. Haarlem, 1993.- “Ee(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 € -
#4
Een lot van zes kunstboeken:- “Het impressionisme - De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992. (NL)- “Claude Monet”. Charles F. Stuckey. Ed. Könemann. Keulen, 1985. (ENG)- “Monet”. Yvon Taillandier. Ed. Bonfini Press. Bergamo, 1987. (ENG)- “De tuinen van Renoir”. Derek Fell. Ed. J.H. Gottmer. Haarlem, 1992. (NL)- “Post-impressionisme”. Thomas Parsons & Iain Gale. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1993. (NL)- “P. Cezanne - In Paris and Ile-de-France”. (..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#35
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot de evolutie van posters, affiches en reclame. 25 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#12
Een lot chromo-albums:- “’s Lands glorie”. Ed. Historia. Delen I, II (2x), III (2x), IV (2x), V & VI (2x).- “De Vlaamse schilderkunst”. Ed. Artis. Twee delen (XVe en XVIe eeuw & XVIIe eeuw).- “Tussen Maas en Schelde”. Ed. Veen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#16
3 boeken:- Een Nederlandse bijbel, uitgerijkt ter gelegenheid van een huwelijk in 1917. Ed. Nederlandsch Bijbelgenootschap. Amsterdam, 1914.- Dezelfde uitgave uit 1900.- “Voordrachten over het Katolicisme voor niet-katholieken”. Jac. Van Ginneken S.J., verlucht door Jan Toorop. Ed. W.L. & J. Brusse’s. Rotterdam, 1927.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#25
Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).
Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35 / 45 -
#46
Twee boeken m.b.t. Kunst. R. Toman, “De kunst van de Barok”. Ed. Könemann 1998. “Musée de l’Ermitage, histoire des édifices et des collections”. Ed. Alfa-Colour, Saint-Pétersbourg 2000.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35 / 50