Similar lots by type
-
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases. -
#96Een sierbord en een gekarteld schoteltje van Imari porselein, onderaan gemerkt. Met randschade.
A decorative plate and a scalloped saucer in Imari porcelain, marked at the bottom. With edge damage. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#14Een blauw-witte porseleinen vaas.
A blue and white porcelain vase. -
#2Een set van 5 porseleinen borden met Nederlandse wapenschilden: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht en Groningen.
A set of 5 porcelain plates with Dutch coats of arms: Holland, Gelderland, Overijssel, Utrecht, and Groningen. -
#110Een paar Vieux Bruxelles vaasjes, met schade.
A pair of Old Brussels vases, damaged. -
#13Twee kraagvazen en een sierbord van meerkleurig Chinees porselein. Famille rose.
Two collar vases and a decorative plate of multicolored Chinese porcelain. Famille rose. -
#8Een kraagvaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose. Onderaan gemerkt.
A collar vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose. Marked at the bottom. -
#16Een grote blauw witte Chinees porseleinen schotel, chipje.
A large blue and white Chinese porcelain dish, small chip. -
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design.
Other lots in this auction
-
#5Vijf borden, een grote schotel en een klein schaaltje. Van blauw wit geglazuurd aardewerk. Deels Doornik.
Five plates, a large platter, and a small bowl. Made of blue and white glazed earthenware. Partly Doornik. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#244Een medaillonstoel met cannage zit en rug. Grijs met witte accenten, met mooie ouderdomspatina.
A medallion chair with caned seat and back. Grey with white accents, displaying a beautiful aged patina. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#128‘Hoevezicht’, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
‘Hoevezicht’, watercolor on paper. Signed illegibly. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed.

