Similar lots by type
-
#161Van den Burgh“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25 / 45 -
#133“Mediterraan dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Vue village méditerranéen . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#97René EngelenPeriod: 1897 - 1971“Rivierenhof”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1968.
Rivierenhof . Huile sur panneau. Signé et daté 1968 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#193Karel Holemans“Landelijke weg”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Verfschade centraal in het doek.
Chemin rural . Huile sur toile. Signée. Peinture endommagée au centre de la toile.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#39“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 25 / 50 -
#169Kubbe“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144“Personages en vee op een bosweg”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Personnages et bétail sur un chemin forestier . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 64 cmEstimate: € 180 / 240 -
#151“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300 / 500 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Böhm“Pater met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Père aux bouteilles. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#155E. Van Mullem“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateau de pêche . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#180Charles Bardet“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue . Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#63“Houtsprokkelaars in het bos”. Een reproductie naar het werk van Jan Willem Van Borselen.
Les ramasseurs de bois dans les bois. Une reproduction d'après l'oeuvre de Jan Willem Van Borselen.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Nu féminin . Huile sur toile. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#142Laerbach (?)“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 25 / 45 -
#140P. Van Schaïk“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 25 / 45 -
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 46 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194Rosenberg“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190Retsen“Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.
Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Eric Correwyn“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue. Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#279Jos TrotteynPeriod: 1910-2002“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Farm View. Signé et daté '43. Petite réparation.No longer availableOnline onlyDim. 52,5 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#168“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Bernadette VinckenTwee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.
Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#230Twee majolica vazen, versierd met een bloemendecor.
Deux vases en majolique, ornés d'un décor floral.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#255Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#122Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#154Een messingen staande lamp met kleurloos glas.
Un lampadaire en laiton avec verre clair.No longer availableOnline onlyDim. h: 172 cmEstimate: € 15 / 20 -
#24“Dansend koppel”. Een groepje van kleurloos kristal.
Couple dansant. Un groupe de cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#108Drie Afrikaanse landschappen op doek. Diverse maten: 82 x 55 cm, 40 x 73 cm en 40 x 70 cm.
Trois paysages africains sur toile. Différentes tailles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#61Baer“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 44 cmEstimate: € 25 / 45 -
#138Een lot Afrikaanse voorwerpen, bestaande uit een pijp van aardewerk en hout, een krokodil, een maskertje van schors en een gepolychromeerde giraf.
Lot d'artefacts africains, composés d'une poterie et d'une pipe en bois, d'un crocodile, d'un masque d'écorce et d'une girafe polychrome.No longer availableOnline onlyDim. (h: 20 - 38 cm)Estimate: € 40 / 50 -
#48“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘33.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Monogrammée et datée '33.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#50Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Un grand chandelier décoratif en verre à mercure.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 60

