Similar lots by type
-
#208
“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700/1900 -
#539
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300/400 -
#111
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160/200 -
#624
Een paar beeldjes van Chinees porselein in de vorm van figuren met dierenhoofden.
Une paire de figurines en porcelaine chinoise sous la forme de personnages à têtes d'animaux.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#207
“Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.
Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260/280 -
#662
Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#476
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis de Chine en laine noué à la main.No longer availableDim. 392 x 304 cmEstimate: € 120/200 -
#546
Een zittende stenen Boeddha.
Bouddha assis en pierre sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/300 -
#228Milo
Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150/250 -
#197
Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600/1800 -
#176
Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.
Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.No longer availableEstimate: € 1500/2500 -
#183
Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#549
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor de gamins bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#554
Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#659
Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#237
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/240 -
#542
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/220 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450/600 -
#227
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#569
Een buikvaas van Celadonporselein.
Un vase pansu en porcelaine céladon.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 220/240 -
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 103 & 106 cmEstimate: € 100/150 -
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140/180
Other lots in this auction
-
#384Renaat Bosschaert
“Symbool”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Symbole . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 150/200 -
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#367
Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
Un vase Art Déco en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#211
Een paar gebeeldhouwde hoge armstoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en de zit bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils hauts en bois sculpté de style baroque. Dossiers et sièges cannés resp. recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#241Alfa, Italy
Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.
Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.No longer availableDim. h: 50 & 42 cmEstimate: € 50/80 -
#118Hermès, Paris
Een zijden foulard.
Un foulard en soie.No longer availableDim. 86 x 89 cmEstimate: € 160/180 -
#377
Een lotje metaal, bestaande uit een messingen bel, een modern bronzen beeldje en twee verzilverde beeldjes in de vorm van een haas en een vos.
Un lot de métal composé d'une cloche en laiton, d'une statue en bronze moderne et de deux figurines en métal argenté en forme de lièvre et de renard.No longer availableDim. l: 8 - 11 cmEstimate: € 25/35 -
#77B.R.C.
Een antieke messingen acetyleenlamp. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lampe à acétylène en laiton antique. Montée à l’électricité.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#55
Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#92Rik Schaefels
“De terreur”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd rechts onderaan. Bijgevoegd een gravure met gesigneerd zelfportret van de kunstenaar. Ets door J.B. Michiels.
La terreur . Un dessin au crayon sur papier. Signé en bas à droite. Joint une gravure avec autoportrait signé de l'artiste. Eau-forte de J.B. Michiels.No longer availableDim. 24 x 32 & 17 x 13 cmEstimate: € 140/160 -
#35
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 5,90 gEstimate: € 500/600 -
#375
1 gouden broche bezet met kleine diamantjes oude slijp (ca 0,20 ct). Met munt van Albert I (Franse tekst). België 1914.
1 broche en or sertie de petits diamants taille ancienne (env. 0,20 ct). Avec pièce Albert Ier (texte français). Belgique 1914.No longer availableDim. 12,07 gEstimate: € 300/400