#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
#69
Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyDim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
#80
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#286Atlas Editions
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 25/35 -
#170Goebel, Germany
“Going to church”. Een zg. Hummelscape in originele doos.
#55
Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
#187
#220
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25 -
#272
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/30 -
#240Becker, Brussel
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30