#563Beschilderde vaas met kraanvogels.
Painted vase with cranes.No longer availableDim. Hoogte 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553Japans porseleinen celadon schotel met bloemenmotief.
#474Smeedijzeren torso. Assemblage.
#548‘Pierrot met poedel”. Bronzen beeldje getekend Barye fils
#549“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
"Kneeling Nude". A sculpture of dark patinated bronze inspired by a work of Henri Laurens.No longer availableDim. Hoogte 48 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#301Bronzen beeldje van een marmerkreeft. Zonder signatuur.
#295Bidjar tapijt, Benares India.
#335“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
#557Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin staand op een drakenhoofd.
#534Bronzen vide-poche met deksel, in de vorm van een zittende kraanvogel.
#526Wollen Bidjar tapijt, Benares India.
Lidded pot in Chinese porcelain. Decorated with a Western portrait, surrounded by numbers and letters. Stamped at the bottom.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 120 / 150 -
#265Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.
#538Bronzen leeuw.
Bronze lion.No longer availableDim. H 13, B 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Bolvormige pot in wit Chinees porselein.
Spherical pot in white Chinese porcelain.No longer availableDim. Hoogte 35, Ø 40 cmEstimate: € 350 / 450
#1Maurice FrécourtEen paar Art Deco bronzen boeksteunen in de vorm van vogels op marmeren voet. Gesigneerd op de achterzijde. Medio 1930.
A pair of Art Deco bronze bookends in the shape of birds on marble base. Signed on the back. Circa 1930.No longer availableDim. 15 x 8 x 12 cmEstimate: € 120 / 160 -
#324PanamarenkoFotolithografische reproductie naar ‘Vliegend tapijt’, van Panamarenko.
Photolithographic reproduction of 'Flying Carpet' by Panamarenko.No longer availableDim. 21/17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra Type 108 Netwave chair from the Aluminum group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#582H.Een marionet van een geharnaste ridder. Diverse materialen.
#140Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale parel en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,36 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central pearl and diamonds with a total weight of 0.36 ct.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#102Edgard Farasyn“Achtergevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd Farasyn.
"View of the back facade." Oil on canvas. Signed Farasyn.No longer availableDim. 55/83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#179Gritti‘Landschap met grote waterpartij’. Olieverf op doek getekend Gritti ‘70.
‘Landscape with large body of water’. Oil on canvas signed Gritti '70.No longer availableDim. 30/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#193Een arend in hout gesculpteerd op stenen sokkel, polychroom. De vogel draagt een perkament en een scroll. Eén vleugel manco.
A wooden sculpture of an eagle on a stone pedestal, polychrome. The bird is carrying a parchment and a scroll. One wing missing.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 50 / 75 -
#550Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.14 ct. and sapphires totaling approximately 0.48 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 550 / 650 -
#438Gallo-Romeins antropomorf aardewerken wijnkruikje.
Gallic-Roman anthropomorphic earthenware wine jug.No longer availableDim. Hoogte 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#50Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.
An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 300 / 400