Other lots in this auction
-
#441
Een Afrikaans houten voorouderbeeld en een lederen recipiënt met houten hoofd op het deksel.
Une statue d'ancêtre africain en bois et un récipient en cuir avec une tête en bois sur le couvercle.No longer availableDim. h: 44 & 45 cmEstimate: € 80/120 -
#413Leopold Van Esbroeck
“Zittende vrouw.” Een beeld van gesculpteerd notenhout.
“Femme assise”. Une statue en noyer sculpté.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/75 -
#372
Een reeks van vier etsen. Allen gesigneerd ‘Picasso’ en genummerd op 200 exemplaren buiten de plaat.
Une série de quatre gravures. Toutes signées Picasso et numérotées sur 200 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 25,5 x 19 cmEstimate: € 200/240 -
#381Bradford Exchange.
Drie borden van veelkleurig Chinees porselein naar antiek voorbeeld. In oorspronkelijke dozen met booklet.
Trois assiettes en porcelaine chinoise multicolore d'après des dessins antiques. Dans des boîtes d'origine avec livret.No longer availableDim. Ø 21,6 cmEstimate: € 40/50 -
#369
“Femme dans le jardin”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Femme dans le jardin . Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#28
Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.
Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#592Utagawa Yoshifuji (?)Period: 1828 - 1887
“Helden van de Kagoshima-opstand”. Een Japans triptiek, gekleurde houtsnedes op papier. Omstreeks 1877(?).
Heroes of the Kagoshima Rebellion . Triptyque japonais, bois gravés en couleur sur papier. Vers 1877 (?).No longer availableDim. 37 x 25 (x3)Estimate: € 200/240 -
#522
“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40/80 -
#572
Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200/240 -
#594
Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
Paire de dessins persans sur papier avec texte au verso.No longer availableDim. 19 x 10 & 15 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#396
Een wollen tapijt.
Un tapis en laine.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 80/120 -
#678
Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.
Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50