#3Een eikenhouten barometer-thermometer met gesculpteerde versieringen. Glas gebarsten.
Un baromètre-thermomètre en chêne et décorations sculptées. .No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#32Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
Nature morte avec fruits et bouteilles . Aquarelle sur papier.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40 / 50 -
#44Een gepolychromeerd houten masker in de vorm van een hondenkop.
Un masque en bois polychrome sous forme de tête de chien.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cm -
#1Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.
#238“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Cavalier dans un paysage romantique. Signé. D'après une œuvre de B. C. Koekkoek.No longer availableOnline onlyDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120