Similar lots by type
-
#347
Een eikenhouten buffet in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan drie laden in de gordel, daaronder twee paneeldeuren. Voluutpoten. XIXde eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV. Trois tiroirs en ceinture au dessus de deux portes pleines. Pieds volutes. XIXe siècle.Dim. H. 115. B. 148 cmEstimate: € 300 / 500 -
#188
Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20 / 30 -
#357
Eikenhouten koffer met een sober versierd middenpaneel vooraan. Begin XIXde eeuw.
Coffre en chêne sobrement cannelé dans le panneau central. Début du XIXe siècle.Dim. H. 70. B. 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627
Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit een vruchtbaarheidsbeeldje en drie verschillende maskers, waarvan één van de Tikar, Kameroen.
Lot de sculptures africaines en bois comprenant une statuette de fertilité et trois masques divers dont un par les Tikar à Cameroun.Estimate: € 60 / 80 -
#266
Een hoge grenenhouten hoekkast met vier deuren in transitionstijl.
Meuble de coin en sapin ouvrant à quatre portes. Style transition.Dim. h: 250 cmEstimate: € 120 / 200 -
#291
Een lot van vier naakte vrouwentorso’s, resp. van hout, gips, terracotta en geel koper.
Quatre torses de femmes nues respectivement en bois, en plâtre, en terre cuite et en cuivre jaune.Estimate: € 80 / 120 -
#378
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#523
Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.
Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.Dim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#597
Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.Dim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#423
Een Chinees juwelendoosje van rode en zwarte lak met een bloemendecor en een spiegeltje.
Boîte à bijoux chinois en laque noir et rouge décorée de fleurs et avec miroir.Estimate: € 20 / 25 -
#717
“Giraf met kalf”. Een beeld van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
“Girafe et veau”. Sculpture laqué en bois.Dim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#686
Paar nachtkastjes in Louis-Philippestijl met voluutpoten en met een lade in de gordel.
Paire de tables de chevet de style Louis-Philippe aux pieds volutes et à u tiroir en ceinture.Dim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#745
Een lot fantasiejuwelen. We voegen er een Tissot horloge, een pillendoosje en servetstaander aan toe.
Lot de bijoux de fantaisie. Nous ajoutons une montre Tissot, une boîte à pilules et un porte serviettes.Estimate: € 40 / 80 -
#454Jan Kennis
“Paardenkoets op een veldweg in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Calèche sur un chemin de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#186Robert Frénay
“Heilige-Kruiskerk te Luik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
“Eglise de la Sainte-Croix de Liège”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 36 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#508
Een klassieke voorstelling van een dame van gebronzeerd metaal op een marmeren sokkel.
Représentation classique d’une dame en métal bronzé sur socle en marbre.Dim. h: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#61
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.Estimate: € 30 / 40 -
#183
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120 / 200 -
#499Janko Mihailovic
“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#218Céline Paris
Een donkerblauwe lederen handtas met beschermhoes.
Sac à main en cuir bleu foncé avec sac de protection.Estimate: € 50 / 100 -
#237
Een tulpenvaas van blauw en wit aardewerk. Naar de XVIIde eeuw. Restauratie aan de voet.
Tulipier en faïence bleue et blanche. D’après le XVIIe siècle. Restauration au pied.Dim. H 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200 / 300