Other lots by R R Collection
Similar lots by type
-
#33Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 11,5 cm -
#39The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#44The Leonardo Collection“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#63“De kaarttruck” & “De trompetist”. Twee clowns van meerkleurig kunststof op een bankje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#60Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 28 cm -
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#35The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm -
#65Goebel, Germany“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 13 cm -
#43The Leonardo Collection“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#64Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 13 cm -
#28The Leonardo Collection“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#32Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cm -
#70Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#34The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 cm -
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#46The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#25Gilde Clowns - Comedy Collection“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#61Goebel, Germany“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#6Gilde Clowns - Comedy Collection“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm -
#52Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 10 / 15 -
#27Lladro“Ballet de la rosa”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm -
#16Gilde Clowns - Comedy Collection“De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#9Gilde Clowns - Comedy Collection“Wandelaar”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline only -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cm -
#30Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un acolyte et un Pierrot en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cm -
#23Gilde Clowns - Comedy Collection“Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#50Twee clowns van meerkleurig kunststof als muziekdoosjes. Bijgevoegd een vogelverschrikker.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 17 cm -
#18Gilde Clowns - Comedy Collection“De krantenlezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#67Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80

