Other lots by R R Collection
Similar lots by type
-
#44The Leonardo Collection“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#42The Leonardo Collection“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#63“De kaarttruck” & “De trompetist”. Twee clowns van meerkleurig kunststof op een bankje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cm -
#61Goebel, Germany“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#68Goebel, Germany“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#32Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 cm -
#33Een lot van zeven verschillende kleine clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 11,5 cm -
#38The Leonardo Collection“Circus comes to town”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in originele doos. 2002.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38,5 cm -
#39The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#46The Leonardo Collection“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#65Goebel, Germany“Luigi” & “Bozo”. Twee clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks “Happy clowns”. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 13 cm -
#25Gilde Clowns - Comedy Collection“De fotograaf”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#34The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 cm -
#54Drie verschillende clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16, 18 & 20 cm -
#36The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline only -
#43The Leonardo Collection“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm -
#21The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#37The Leonardo Collection“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32,5 cm -
#60Twee clowns van gepolychromeerd kunststof.
No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 28 cm -
#70Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#28The Leonardo Collection“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cm -
#64Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 & 13 cm -
#49The Leonardo Collection“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 25,5 cm -
#35The Leonardo Collection“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cm
Other lots in this auction
-
#67Fiore“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Golfino dans le bunker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#8Gilde Clowns - Comedy Collection“De vermoeide reiziger”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. l: 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Gilde Clowns - Comedy Collection“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 cm -
#23Gilde Clowns - Comedy Collection“Boekenworm”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#41Sylvie Alberghs“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#2Gilde Clowns - Comedy Collection“De geluksbode”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos. We voegen er een tweede beeldje zonder doosje aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. h: 8,5 cm -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 45 -
#22Gilde Clowns - Comedy Collection“Dierenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cm -
#20Gilde Clowns - Comedy Collection“De vioolspeler” & “De bassist”. Twee beeldjes van meerkleurig kunsthars. Beide gemerkt en in originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm -
#40“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#56Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 46 & 56 cm -
#16Gilde Clowns - Comedy Collection“De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 50

