#56
Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 46 & 56 cm -
#34The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26,5 cm -
#16Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zittende mondharmonicaspeler”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#40
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80/100 -
#10Gilde Clowns - Comedy Collection
“Wielrenner”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#19Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 20/40 -
#44The Leonardo Collection
“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#47The Leonardo Collection
“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19,5 cm -
#24Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30/45 -
#43The Leonardo Collection
“Coco the clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#68Goebel, Germany
“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 25/40 -
#11Gilde Clowns - Comedy Collection
“De verliezer” & “De winnaar”. Een paar beeldjse van gepolychromeerd kunsthars. Beide gemerkt en originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 cm