#47The Leonardo Collection
“Don’t let go”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 19,5 cm -
#55
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 cm -
#27Lladro
“Ballet de la rosa”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cm -
#41Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 71 x 48 cmEstimate: € 75 / 100 -
#40
“Pierrot met mandoline”. Een meerkleurig plaasteren beeld naar een werk van Friedrich Schild. Begin XXe eeuw.
Pierrot avec mandoline. Une statue en plâtre multicolore d'après une œuvre de Friedrich Schild. Début du 20e siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#32
Een lot van zes handgemaakte clowntjes van meerkleurig glas. We voegen er een kristallen clowntje aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 6 cm -
#56
Twee poppen, waarbij één met porseleinen hoofd en de andere met houten hoofd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 46 & 56 cm -
#69
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#29NAO by Lladro
“Clown met paraplu”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm -
#44The Leonardo Collection
“Serenade”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#37The Leonardo Collection
“Send in the clowns”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32,5 cm -
#64
Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 12 & 13 cm