Other lots by Royal Goedewagen, Gouda
-
#11Royal Goedewagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een bonbonnièere, een vaas, een kruikje, een kaasbord en vijf sierbordjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#8Royal Goedewagen, Gouda
Een lot plateel, betsaande uit een kleine bonbonnière, een tulpenvaasje, een kannetje, een kandelaar, drie asbakken, vijf onderzetters met Nederlandse steden in het decor en een huisje als promotiegeschenk van ‘Old Amsterdam’. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10 - 17 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#76
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#53Flora, Gouda
Een lot Gouds aardewerk bestaande uit een schotel, een bladvormig schaaltje (restauratie) en twee vaasjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 10 & 21 cmEstimate: € 35 / 50 -
#140Céramique Montoise
Twee lampenvoeten van gecraqueleerd aardewerk met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#48Céramique Montoise
Twee driedelige theestellen van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, waarbij één met drie kopjes en drie borden en één met vier kopjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40 / 50 -
#141
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een kannetje let bloemendecor, een dekselpotje en een siervaasje met een scarabeedecor. Respectievelijk gemerkt ‘Gregoire’, ‘Dubois’ & ‘Guerin’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#136
Vijf asbakken van mat Hollands aardewerk met het logo van Verheul (autobussen en vrachtwagens), waarbij twee in blauw en drie in wit. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 cm -
#158Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit vier verschillende vazen en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 26 cm -
#28
Een lot Hollands plateel meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een dekselvaas, twee verschillende knobbelvazen, een schenkkan, twee kruikjes, een vaasje, een theepot zonder deksel en drie schoteltjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#107Zenith, Gouda
Een kruikje van glansplateel met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Eerste helft XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#79Céramique Montoise
Een schaal met negen bordjes, een schotel en een achthoekige fruitschaal van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 35 cm; Ø: 9 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#130Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk, bestaande uit een kleine kwispedoor, een balustervaas, een eirond vaasje en een flesvaasje, waarbij de eerste drie met opschrift ‘Luxembourg’ en het laatste met opschrift ‘Antwerpen’. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 22 cm