Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.

Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.
SKU: 2710150217.
Categories: Aardewerk, XVIIe eeuw.
Auction day: 27 October 2015 19:00
Catalogue #217
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #293

    Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #227

    Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.

    Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 65
  • #621

    Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.

    Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #710
    Auguste Henri Carli
    Period: 1868-1930

    Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #284

    “Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.

    “Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #373

    Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.

    Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.

    Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.
    No longer available
    Dim. H 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277
    Royal Boch

    Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.

    Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #448

    Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.

    Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #208

    Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #654

    Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.

    Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #1

    Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.

    Perroquet en faïence polychrome. Chine.
    No longer available
    Dim. H 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #588

    “De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.

    “Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.
    No longer available
  • #79

    “Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.

    “Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #741

    Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #748

    Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.

    Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. H 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #589
    Capodimonte

    “Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.

    “Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #663
    R. Velpi

    “Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.

    “Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.

    Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #301

    Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.

    Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #278

    Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.

    Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #561

    Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.

    Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #223

    Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.

    Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #765

    Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor.

    Plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #257
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.

    Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Jozef Vinck
    Period: 1900-1979

    “Zicht te Mortsel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Vue à Mortsel”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #657

    Elf albums met eerstedaguitgaven van Frankrijk: 1968-69, 1970-72, 1972-73, 1974-75, 1976-1977, 1977-79, 1979-81, 1981-83, 1983-85, 1986-87, 1985-88.

    Onze albums aux éditions premier jour de la France: 1968-69, 1970-72, 1972-73, 1974-75, 1976-1977, 1977-79, 1979-81, 1981-83, 1983-85, 1986-87, 1985-88.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #185

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een kashira.

    Bague en or jaune 18 ct sertie d’une kashira.
    No longer available
    Dim. Bruto: 31,23 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #127

    Zes zilveren lepeltjes met een Lodewijk XV-motief in etui van L. Fisco te Brussel. Franse keuren, tweede gehalte.

    Six cuillères en argent à motif Louis XV dans un étui de L. Fisco à Bruxelles. Poinçons français, deuxième titre.
    No longer available
    Dim. 72 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #183

    Een siervaas van blauw en verguld porselein in de geest van Sèvres met een gedeeltelijk handgeschilderd decor van een landschap en een romantisch tafereel naar Boucher.

    Vase décoratif en porcelaine bleue et blanche dans le goût de Sèvres. Décor d’un paysage et d’une scène romantique d’après Boucher partiellement peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #27

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.

    Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #31

    Twee plaquettes: Eén van metaal met een afbeelding van een oorlogsschip en één van geel koper met opschrift ‘Yzer, 1914’.

    Deux plaquettes: l’une en métal représentant un bateau de guerre et une en cuivre jaune inscrite “Yzer, 1914”.
    No longer available
    Estimate: € 32 / 40
  • #73

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.

    Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #154
    Edward Fierens

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 62 x 51 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #220

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 oktober 2015

De veiling is volledig. 770 loten.

27 October 2015 19:00
28 October 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More