Other lots by Regina, Gouda
-
#92Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een picque-fleurs, een paar kleine oorvaasjes, een grote oorvaas en een geribde dekselvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 11 - 32 cmEstimate: € 20 / 40 -
#75Regina, Gouda
Een lot plateel, bestaande uit een grote dekselvaas en een dekseldoosje met Delfts decor, een eirond vaasje, een kannetje en een schoteltje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 58 cmEstimate: € 15 / 25 -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een oorvaas, een schaaltje, een sierjardinière, een wandbakje en een dekselpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 9 - 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32Regina, Gouda
Een inktpot, een pique-fleurs en een vaasje van meerkleurig plateel met decor ‘Magda’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 9 - 13 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#95
Een kraagvaas en een grote schenkkan van Gouds aardewerk met blauw en geel decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 61.00 €Dim. h: 26 & 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Mabel’. Onderaan gemerkt. Jaarmerk 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Royal Zuid-Holland
Een kruik en een vaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Crocus’. Onderaan gemerkt. Jaarletters voor 1920 & 1921.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 & 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit drie kandelaars, een grote en een kleine kan, een kruik en een sierbord. Merken van Gégoire & Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 12 - 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#64Royal Zuid-Holland
Een bolle lampvoet van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 20 cm (z.k.)Estimate: € 15 / 25 -
#81
Een zeer gevarieerd lot blauw en wit aardwerk in Delftse stijl, bestaande uit vazen, kandelaars, borden, schotels, diertjes, huisjes, enz. diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30 / 60 -
#54Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een schenkkan, een dekselpot en twee klompjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 4 - 27 cm -
#15Royal Zuid-Holland
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een grote vaas, twee kleine vaasjes, een dekseldoosje, een klompje en een siermand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 25 / 40 -
#58
Drie stuks Gouds plateel, bestaand uit een ronde schotel en een vaas van Plazuid en een vaas van Ivora. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 22 cm; Ø: 31 cmEstimate: € 30 / 60 -
#56Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een schenkkan en een schotel met decor ‘Londres’, een grote balustervaas en een schotel met decor ‘Blufri’, een dekselvaas met decor ‘Logani’ en een schotel met decor ‘Bianca’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 20 - 40 cm; Ø: 30 - 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#120Dubois, Boufiouix
Een lot Waals steengoed, bestaande uit een pul met meerkleurig reliëfdecor, een beker met ‘Waterloo’, een vaas met ‘Orval’ en twee schenkkannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 25 / 40