Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen.  Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen.  Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.

Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.

Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.
168
H. 29,5 & 26,5 cm
Estimate: 3040
Catalogue #168
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #230

    Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.

    No longer available
    Online only
    Dim. 72 x 160 cm
  • #206

    Een paar engeltjes van verguld plaaster. Eén vleugel kapot. We voegen er een kleine wandconsole aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
  • #92
    Stiver - Italië

    “Hoorn des overvloed”. Een uit glas geblazen vaas in kelkvorm en gekruld voetdeel.

    "Horn of Plenty". A glass-blown vase in the shape of a chalice and a curled base.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #242

    Een uit kunststof gescultpuurd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.

    A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x Ø 50 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #6

    Een hout gesculptuurd beeld van een naakte dame. Onderaan achterzijde onleesbaar gesigneerd. Bevestigingspunten achterzijde. Herstelschade zichtbaar onderaan benen.

    A wood sculpted statue of a naked lady. Signed illegibly at the bottom of the back. Rear mounting points. Repair damage visible at the bottom of the legs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51
    Estimate: € 45 / 55
  • #95

    Een lot Chinees porselein bestaande uit twee gemberpotten en een vaas. Polychroom decor met personages en dieren.

    lot of Chinese porcelain consisting of two ginger jars and a vase. Polychrome decor with characters and animals.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24,18, 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236
    Junghans

    Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.

    Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #69
    Murano

    Een lot van twee glaspasta clowns.

    A lot of two glass paste clowns.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 10-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #177

    Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.

    A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    A bluestone inkstand. Without receptacles.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #54
    Boch La Louvière

    Een aardewerken vaas met bloemdecor en vergulde accenten.

    An earthenware vase with floral decoration and gilded accents.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 44,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een paar reproducties naar werken van Schapner.

    A few reproductions after works by Schapner.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38x39 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More