Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee donkerblauwe porseleinen langhalsvazen met een landschapsdecor op bronzen voet.

Twee donkerblauwe porseleinen langhalsvazen met een landschapsdecor op bronzen voet.

Deux vases à longs cols en porcelaine bleue foncée à décor de paysages et sur base en bronze.
Online only
Dim. h: 33 cm
SKU: 2104200258.
Category: Spiegel.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #258
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #271

    Een gedreven rood koperen spiegel. XIXe eeuw.

    Un miroir en cuivre rouge repoussé. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    Een driedelig kaststel en een dekselvaas van Delfts blauw.

    Garniture de cheminée trois pièces et potiche en faïence bleue de Delft.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 40 / 80

Other lots in this auction

  • #273

    “Zittend naakt”. Metaal en gips. Gemerkt Chalon.

    ”Nu assis”. Métal et plâtre. Signé Chalon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #153

    Een touaregzwaard met gedreven lemmet en met lederen schede en handvat, waarin een dolk verwerkt.

    Une épée Touareg, lame repoussée et manche dans lequel est inséré une dague.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #205

    Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.

    Un drageoir en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #84
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    “Schakers”. Een ivoren netsuke.

    ”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #157

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #322
    F. Schmidt

    “Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #370

    Een designvaas van geblazen groen kristal. Gemerkt en met etiket van Val Saint-Lambert. En een gelijksoortige designcoupe van Max Verboeket. Gesigneerd en met etiket van Maastricht.

    Vase design en cristal soufflé vert. Avec marque et avec étiquette de Val Saint-Lambert. Nous ajoutons un plus grand vase dans le même genre de couleur cognac signé Max Verboeket, Maestricht et avec étiquette de Maestricht.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 24 en 60 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #390

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #32

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal met zilveren montuur. Gemerkt. MB.

    Un vase en cristal taillé incolore avec montures en argent. M.B.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #324
    D. Steenwerckx

    “Ochtend en valavond in Haspengouw.” Een paar werken, olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Matin et tombée de la nuit sur la Hesbaye.” Une paire, huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More