#30Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
#3Een factice van roze kristal.
#101“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
#96Benny Want“De noodlanding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
L'atterrissage forcé . Huile sur panneau. Signée et datée '86.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Twee vogels met amethist.
#148“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
#57Jaak GorusPeriod: 1901 - 1981“Landschap”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 3,5 x 7,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#12Een ijsemmer van kleurloos kristal met messingen monturen.
Seau à glace en cristal incolore aux montures en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35