Other lots by Märklin
#97
Een verzilverd messingen treeftje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16; h: 9 cm -
#93
Een kannetje van Luiks glas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cm -
#23Märklin 4419; 84480
Een lot van drie goederenwagons op schaal HO, bestaande uit een gesloten wagon van Pepsi, een gesloten wagon ter herinnering aan het eerste elektrische modelspoor en een gesloten wagon ter gelegenheid van 10 jaar Märklin Club Nederland in 1998. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Estimate: € 28/35 -
#118
Een antiek gietijzeren strijkijzer met houten handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 16 x 18 x 10 cm -
#37Märklin 4508 & 4509
Twee koelwagons en een bananenwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 25/35 -
#66
Een verzilverd metalen tantalus met drie glazen flessen. Zonder stoppen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 31 cm -
#111Bell & Howell
Een Super 8 handcamera met filmlicht in lederen tas. Bijgevoegd een filmmontageapparaat van Agfa.
No longer availableOnline only -
#131Märklin
Twee Duitse passagierswagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/25 -
#39
Twee verschillende porseleinen vaasjes met meerkleurige bloemendecors, waarbij het grootste gemerkt van Herend.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 16 & 20 cm -
#38Märklin 4503; 4505 & 4513
Een lot goederenwagons van de Duitse spoorwegen, bestaande uit twee platte wagons, een gesloten goederenwagon en een kipwagen op schaal HO. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#117Hubert Bequet
Een sierschotel van Belgisch aardewerk met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 cm -
#8Märklin
Een gevarieerd lot oude sporen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €