Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Gibson & Sons

Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.

Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.
Online only
Dim. Ø: 10 & 18 cm
SKU: 1904210044.
Category: Aardewerk.
Auction day: 19 April 2021 22:00
Catalogue #44
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #101

    Een grote vaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.

    Un grand vase de Delft bleu et blanc. Marqué en bas. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #82
    Sicart

    Een designjardinière van geglazuurd Italiaans aardewerk.

    Une jardinière design en faïence italienne vernissée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 16 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #179

    Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.

    Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #250

    Een grote kleurloze kristallen vaas en een dito langwerpige fruitschaal.

    Grand vase en cristal incolore ainsi qu’une coupe à fruits allongée semblable.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #49

    “Moderne Christus”. Een terracotta bas-reliëf met bronskleurig patina. Zonder signatuur.

    Christ moderne . Bas-relief en terre cuite à patine bronze. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #15
    Boch for Royal Sphinx

    Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #13

    “Herderskoppel”. Een paar siervaasjes van meerkleurig Staffordshire- aardewerk. Eén gerestaureerd.

    Shepherd's Couple . Une paire de vases décoratifs multicolores en poterie Staffordshire. Un restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #275

    Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.

    Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 23 & 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #64

    Een terracotta cachepot.

    Un cache-pot en terre cuite.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #40

    Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.

    Un petit chien en faïence à glaçure beige.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #75

    Twee schotels van blauw en wit aardewerk met Delftse decors. Onderaan gemerkt van Royal Goedewaagen en Regina.

    Deux plats en faïence bleue et blanche à décor de Delft. Marqués en bas par Royal Goedewaagen et Regina.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32 & 36 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #30

    Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.

    Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 - 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #247

    Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.

    Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165

    Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #233

    Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.

    Rumtopf en faïence brune. Barvaux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #29

    Een wierookbrander van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un brûleur d'encens en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #293

    Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.

    Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #232
    Capodimonte

    Een siervaas met deksel en een sierterrine op voet van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk, versierd met reliëfdecor.

    Vase décoratif couvert et terrine sur piédouche en faïence polychrome et dorée italienne, à décor en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 & 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #9

    Een biscuit beeldje van een jongen. Zonder merken.

    Une figurine en biscuit représentant un garçon. Sans marques.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #72
    Kees Bayens

    “Oude lezer”. Een voorstelling, opgebouwd uit vier tegels in houten kader.

    Ancien lecteur . Une représentation, composée de quatre carreaux dans un cadre en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #69
    Marleen Vansteenvoort

    “Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.

    Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een lot van vijf verschillende schotels van Hollands plateel met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en met meerkleurig bloemendecor in het plat. Onderaan gemerkt.

    Un lot de cinq plats différents de poterie hollandaise avec glaçure bleu cobalt avec des motifs dorés et avec un décor floral multicolore dans le plat. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 25 - 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #51

    Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.

    Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #139
    Pom

    “Piet Pienter en Bert Bibber”. 37 albums, edities jaren 70 en 80 van nummers tussen 1 en 43. De meesten in goede staat.

    Piet Pienter et Bert Bibber . 37 albums, éditions des années 70 et 80 de numéros entre 1 et 43. La plupart en bon état.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #284

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine restauratie in de lucht.

    Bateau de pêche . Huile sur toile. Sans signature. Petite restauration dans les airs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #276
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen vaas, aan de rand groen gekleurd. Gemerkt.

    Vase en cristal avec col vert. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #10

    Een olifant van gesculpteerd hout. Slagtanden ontbreken.

    Un éléphant en bois dur sculpté. Les défenses sont manquantes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #289

    Een groep vogels op boomstam en twee losse vogeltjes van gesculpteerd jadeïet. Bladeren aan onderkant beschadigd.

    Groupe d’oiseau sur une branche et deux oiseaux dépareillés en jadéite sculpté. Dégâts au feuillage.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33

    Een rond glazen klokje. Jaren ‘70.

    Une horloge ronde en verre. Années 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #208

    Een art deco kerkstoel met gebeeldhouwde rug.

    Une chaise d'église Art Déco avec dossier sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 40
  • #86

    Een driedelig theestelletje van wit metaal.

    Un service à thé en métal blanc trois pièces.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 - 15 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #142

    Twee gesneden houten Sint Jozefsbeeldjes.

    Deux statuettes de Saint Joseph en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 & 17 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #252
    Scheltjens (?)

    “Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Personnage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #273

    Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.

    Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #287

    Een indianenstaf met koehoorn en veren.

    Un bâton indien avec corne de vache et plumes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Online Only veiling van 19 April 2021

Op Maandag 19 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday April 19th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

19 April 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More