#27Jean Bouvery
“Rue Gericault, Rouen”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rue Gericault, Rouen”. Eau-forte.No longer availableOnline onlyDim. 39,65 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Val Saint Lambert
Een designvaasje van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 18 cm -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#185
Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#32
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#85A.D.M.
“Stilleven met appels, wijn en aardewerk”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#151
Een portret van een muzikant van de Gidsen. 1854. Geaquareleerde foto.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 14,5 x 11 cm -
#127
Een hoornvaasje van Parijs’ porselein met een handgeschilderd meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 16 cm -
#123
Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 11 - 70 cm -
#104Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 24,5 cm -
#55
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#12
Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60