Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
Online only
Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
SKU: 0104190208.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #208
Estimate: € 40 / 60

  • #324
    Akai AP-Q310

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #187
    Etienne Hellinckx

    “Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    Online only
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #17

    Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #148

    Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.
    Online only
    Dim. 165 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #207

    Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.

    Reédition d’une ancienne carte de Zélande.
    Online only
    Dim. 33 x 46 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112

    Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #306

    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #19

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #38

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #210
    W. Linnig Jr.

    “Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.

    “Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.
    Online only
    Dim. 26 x 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #7

    Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #132

    Online only
    Estimate: € 30 / 50

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00