Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
Online only
Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
SKU: 0104190208.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #208
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #118
    Schumann, Bavaria

    Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114
    Kaiser

    Een balustervaasje van monochroom wit biscuit met een reliëfdecor van rozen. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #160
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    ‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.

    ”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 cm l 26,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #240
    Stanislas Warnie
    Period: 1879-1958

    “Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 82 x 102 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #193
    Frans Joaquin

    “Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Lot boeken over de moord op John F. Kennedy. Bevattende beschrijvingen, complottheorieën , Fotoboeken , Kranteknipsels, uittreksels uit het dossier van de Warren Commission. etc...

    Lot de livres portant sur la meurtre sur John F. Kennedy. Comprenant des descriptions, des théories de complots, des albums aux photographies, des découpages de journaux, des extraits du dossier de la Commission Warren etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #275

    Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #29

    Een lot Duitstalige lectuur: - Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer - Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931. - “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)

    Een lot de lecture Allemander: - Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953 - Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914 - “Kunst und Geschichte” 1910. - Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer - Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931. - “Reise um die Erde”. Vingt éditions. - “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929. Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 120
  • #229

    Een lot van vier klokjes.

    Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #180

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #270

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van talrijke personages. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheur centraal op de buik.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More