• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025

Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
Online only
Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
SKU: 0104190208.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #208
Estimate: € 40 / 60

  • #187
    Etienne Hellinckx

    “Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.
    Online only
    Dim. 13 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #40

    Online only
    Dim. h: 10 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #302

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #6

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #325

    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #177
    J. Dekoster

    “Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    “Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #206

    “Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.
    Online only
    Dim. 45 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een penseelkoker van Chinees aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 15 / 30
  • #143

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #22

    Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.

    Trois statuettes en porcelaine monochrome blanche. Les trois marquées.
    Online only
    Dim. h: 12 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 35

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00