Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
Online only
Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
SKU: 0104190208.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #208
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #233

    Lot boeken, bevattende: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. redelijke staat( harde kaft gedeeltelijk gelost) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus Corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, geen jaarvermelding ca. 1910. Binding gedeeltelijk gelost. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1(..)

    Lot de livres dont: “De bijbel naar de Leidse vertaling”: i.o. van den Nederlandschen protestantenbond , uitg.-maatschappij en boekh. V/H. P. M. Wink, Zalt-Bommel 1914. Etat raisonable (couverture partiellement détachée) “Institutie of de onderwijzing in de christelijke religie in vier boeken “:beschreven door Johannes Calvijn, Wilhelmus corsemannus,J.H. Landwehr; D Bolle, Rotterdam, ca. 1910. Reliure partiellement détachée. “ La Bible” : Ledrain E. Paris; Alphonse Lemerre 1886. En français, i(..)
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #272

    “Windhond”. Een groepje van aardewerk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #157
    Leopold Van Esbroeck

    “Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.

    “Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #322
    209 S Electronic Philips

    Een vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #50

    Een lot van vijf verschillende asbakken van geslepen kleurloos kristal, waarbij één van Val St. Lambert.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #20

    Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #89
    Limoges, France

    Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More