#146Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
#153
Een paar bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
#139
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
#14
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#66De Bruyn
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
#180
#22
Een recente pop met porseleinen hoofd en handjes.
#33
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#138
#184
#48Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Sint Nicolaasplaats te Antwerpen”. Een kleurenets.
#111
Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.
Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120