Similar lots by type
-
#474“Ave Maria”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘A. Servaes’.
“Ave Maria”. Technique mixte sur papier. Signé 'A. Servaes'.No longer availableDim. 53 x 29 cmEstimate: € 150 / 250 -
#472“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Vue de la ville. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 180 / 240 -
#259“Het interdict’. Een pentekening op papier”. Toegeschreven aan Alfred Ost, maar zonder zichtbaar monogram.
L'Interdit. Un dessin à la plume sur papier. Attribué à Alfred Ost. Sans monogramme.No longer availableDim. 36,5 x 28,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#262Karel De PossonPeriod: 1889 - 1960“Scheldepromenade aan het Steenplein te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Promenade de l'Escaut à la Steenplein à Anvers. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#304Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994“Polderlandschap”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
Paysage des polders. Un dessin à la sanguine. Signé.No longer availableDim. 26,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#684Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oude hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/25.
Ancienne ferme. Une eau-forte. Signée et numérotée 10/25.No longer availableDim. 15,5 x 25 cmEstimate: € 50 / 70 -
#79Tony Goosens“Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#9Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987Twee zichten op het begijnhof van Lier en een zicht op de St. Andrieskerk te Antwerpen”. Drie kleurenetsen. Allen gesigneerd en genummerd op 350 exemplaren buiten de plaat.
Deux vues du béguinage de Lierre et une vue de la St. Andrieskerk à Anvers. Trois eaux-fortes en couleurs. Toutes signées et numérotées sur 350 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 44,5 x 34 & 24,5 x 19 cmEstimate: € 35 / 45 -
#639“Confidences sur la cinquième épouse”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd ‘Vigneron’.
“Confidences sur la cinquième épouse”. Technique mixte sur papier. Signé 'Vigneron'.No longer availableDim. 21 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#469“Bloesems”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Meinert Volkers’ (1927 - 2000)
Vase fleuri. Aquarelle sur papier. Signé 'Meinert Volkers' (1927 - 2000)No longer availableDim. 38,5 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#272“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#362Emiel“Molens aan het kanaal.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 01-03.
Les moulins à vent sur le canal. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 01-03.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#622“Abstracte tekening”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Dessin abstrait. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#149Willem Van Aerden“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Mère et enfant. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 109 x 62 cmEstimate: € 90 / 110 -
#422“Ossenspannen in het water”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Min Aung”.
Charettes à bœuf dans l'eau. Aquarelle sur papier. Signée Min Aung.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#109Victor DolphynPeriod: 1909 - 1993“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1951.
Nu feminin. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1951.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#279“Vissersboten op het strand” Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘E.S.’ en gedateerd ‘32.
“Bateaux de pêche sur la plage” Aquarelle sur papier. Monogrammée 'E.S.' et datée '32.No longer availableDim. 24 x 37 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#199Een eikenhouten staande klok, versierd met ingelegde motieven. Wijzerplaat met gegraveerd medaillon 'CBVH'. Het glas van één zijdeurtje gebroken.
Une horloge grand-père en chêne, décorée de motifs incrustés. Cadran avec médaillon gravé 'CBVH'. Le verre d'une porte latérale est cassé.No longer availableDim. h: 242 cmEstimate: € 150 / 200 -
#251Een kort vouwbaar jachtgeweer. Gemerkt, ‘nitro proof’.
Un fusil de chasse pliable court. Marqué, 'nitroproof'.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#427“Liggend naakt”. Een ingekaderd kunstwerk in cloisonnétechniek. In doos.
Nu couché. Une œuvre d'art encadrée en technique cloisonnée. En boîte.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#29“Waterlandschap met vee”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Paysage aquatique avec bétail. Technique mixte. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Een zeefdruk naar een werk van Keith Haring.
Une sérigraphie d'après une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 220 / 260 -
#266Een gebeeldhouwde piëdestal in Bretoense stijl.
Un socle sculpté de style breton.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 35 / 45 -
#360“Koppel met druiven en een vogeltje”. Een meerkleurig porseleinen groepje, gemonteerd op een messingen lampenvoet.
Couple avec raisins et un oiseau. Un groupe en porcelaine multicolore, monté sur un pied de lampe en laiton.No longer availableDim. h: 20 cm (groepje)Estimate: € 40 / 60 -
#237Een paar knobbelvazen van Delfts aardewerk met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt ‘APK’.
Une paire de vases à boutons en poterie de Delft à décor multicolore. Marqué 'APK' en bas.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Een paar antieke schoteltjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt. Randschade.
Une paire de soucoupes antiques en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons sur fond céladon. Marquées en bas. Bords endommagés.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#610Een verzwaarde tinnen (?) lampenvoet in de vorm van een vrouw met een kruik.
Un pied de lampe lesté en étain (?) en forme de femme avec une cruche.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#378Een paar zwartgeglazuurde porseleinen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine émaillée noire.No longer availableDim. h: 58 cm (met kap)Estimate: € 100 / 120 -
#633Een lot van vijf decoratieve Boeddha’s van hout/ kunststof in verschillende groottes.
Un lot de cinq Bouddhas décoratifs en bois/plastique de différentes tailles.No longer availableDim. h: 15 - 40 cmEstimate: € 50 / 70

