Similar lots by type
-
#163
“De bronstijd”. Een zwartgepatineerd bronzen beeld naar het werk van Rodin.
L'âge du bronze. Une statue en bronze à patine noire d'après l'oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 1700/1900 -
#517
“De buildrager”. Een groengepatineerd bronzen beeld op arduinen sokkel naar het werk van Constantin Meunier.
Le débardeur. Une statue en bronze à patine verte sur un socle en pierre bleue d'après l'oeuvre de Constantin Meunier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een paar plaasteren en stenen beelden in de vorm van schrijvers. Enkele beschadigingen.
Une paire de plâtres et gravures sur pierre en forme de scribes. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 300/500 -
#219V. De Vos
“Débardeur”. Een houten beeld. Gesigneerd achteraan.
Débardeur. Une statue en bois. Signée au dos.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 75/100 -
#672Goebel, Germany
“Frühling” & “Herbst”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Onderaan gemerkt.
Frühling & Herbst. Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel. No. 141 3/o & 142 3/o. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 50/80 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#157
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/220 -
#148
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Une paire de serre-livres aux éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/480 -
#519Goebel, Germany
“To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.
Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 35/50 -
#605Goebel, Germany
“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#143
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500 -
#554
Een achthoekige designlamp van gepatineerd hout.
Une lampe design octogonale en bois patiné.No longer availableDim. h: 53 (z.k.)Estimate: € 50/70 -
#173
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300/1500 -
#471
“Vrouwelijk naakt”. Een gesatineerd kristallen beeldje. Gemerkt.
Femme nue. Une figurine en cristal satiné. Signée.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 280/340 -
#547Sitzendorf
“Meisje met fruitmand” & “Jongen met korenbundel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Fille avec corbeille de fruits et Garçon avec fagot de maïs. Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 120/140 -
#531Yves LohéPeriod: °1947
“Clown”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Clown. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/500 -
#527
Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80/120 -
#533
Een groot masker van gesculpteerd hout en versierd met paardenhaar. D.R. Congo.
Un grand masque en bois sculpté et décoré de crin de cheval. R.D. Congo.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 80/100 -
#183
Een Luikse buffetkast van donker eikenhout met twee deuren en twee laden en schuine hoeken. Luik, omstreeks 1760.
Buffet en chêne foncé à deux portes et deux tiroirs et pans coupés. Liège, vers 1760.No longer availableDim. 123 x 140 x 56 cmEstimate: € 300/400 -
#511
“Jongen op een hand”. Een gepatineerd bronzen kunstwerk.
Garçon sur une main. Une œuvre d'art en bronze patiné.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 250/400 -
#537
“Dorpstafereel”. Een gesculpteerd houten beeld in de vorm van een slagtand. Dubbelzijdig bewerkt. Op sokkel. D.R. Congo.
Scène de village. Une statue en bois sculpté en forme de défense. Sculptée recto-verso. Sur socle. R.D. Congo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 80/100 -
#493
Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600/1800 -
#510
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120/200 -
#528
Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75/100
Other lots in this auction
-
#244Leo Jordaens
“Zicht op Antwerpen vanaf Het Vlaams Hoofd”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'Anvers depuis Het Vlaams Hoofd. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 107 cmEstimate: € 80/120 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Aan ‘t Scheld, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
“Aan 't Scheld, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33,5 cmEstimate: € 55/75 -
#92Wilma
“Dorpszicht met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de village avec personnages. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#525
Een lantaarn van gedreven geajoureerd en geciseleerd rood koper. Midden-Oosten, omstreeks 1900.
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200/300 -
#136
Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200/240 -
#504Auguste Moreau
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
Jeune femme avec putto et deux colombes. Statue en bronze à patine brune sur socle en marbre. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 800/1200 -
#560
Een zeshoekige lantaarn van messing met drie kleurloze glaasjes en drie met glas in lood.
Une lanterne hexagonale en laiton avec trois verres transparents et trois avec vitrail.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120/200 -
#78
“In de studiekamer”. Een XVIIIe eeuws tegettableau, opgebouwd uit zes mangaantegels.
Dans l’étude. Un tableau de carreaux du XVIIIe siècle, composé de six tuiles de couleur manganèse.No longer availableDim. 30 x 44 (m.k.)Estimate: € 350/450 -
#685
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een asbak (VSL), een hoornvormig vaasje, een mandje en drie schalen.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'un cendrier (VSL), d'un vase en forme de corne, d'un panier et de trois bols.No longer availableDim. h: 5,5 - 14 cmEstimate: € 35/50 -
#542
Een houten salontafel in Spaanse stijl met drie laden.
Une table basse en bois de style espagnol avec trois tiroirs.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#103
Een gebeeldhouwd houten beeld van een man met snor. Mogelijk VIIe eeuws.
Une statue en bois sculpté d'un homme avec une moustache. Peut-être 7ème siècle.No longer availableDim. h: 50 cm (m.s.)Estimate: € 200/300 -
#561Kaiser, Germany
Een balustervaas met meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre avec porcelaine multicolore et dorée. Marqué sur le fond.No longer availableEstimate: € 60/100