Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gekleurde kristallen lampenvoeten, waarbij de kleinste gemerkt van Val St. Lambert. De grootste met schilfer aan de basis.

Twee gekleurde kristallen lampenvoeten, waarbij de kleinste gemerkt van Val St. Lambert. De grootste met schilfer aan de basis.

Deux pieds de lampe en cristal de couleur, le plus petit marqué Val St. Lambert. Le plus grand avec éclat à la base.
Dim. h: 28 & 35 cm
SKU: 0202210333.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #333
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 165 x 106 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.

    Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #480

    1 gouden munt van 100 zaire. “Conservation”. Au 900/1000. Zaire 1975. Recto: Moboetoe, verso: luipaard. Zeer kleine oplage.

    1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.
    No longer available
    Dim. 33,43 g
    Estimate: € 2700 / 4000
  • #272
    Brombeek

    “Japans landschap”. Pastel op papier”. Gesigneerd op de verso.

    Paysage japonais . Pastel sur papier. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #151

    Een bronzen siervaas met een hoogreliëfdecor van een hagedis die jaagt op een vlinder. Onderaan gemerkt “Fonderie National des Bronzes, Bruxelles”.

    Un vase décoratif en bronze à décor en haut relief d'un lézard chassant un papillon. Marqué en bas: Fonderie National des Bronzes
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #159

    Een butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #652

    Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.

    Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #612

    Een opgezette egelvis.

    Un diodon empaillé.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #534

    Een buikvaas van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor.

    Un vase en porcelaine de Chine, décoré d'un décor floral multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #587

    Een bronzen voorstelling van Boeddha op koe.

    Une représentation en bronze de Bouddha sur une vache.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More