Other lots in this auction
-
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Frans Masereel“De Torens van Gent”. Houtskooltekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1955.
Les tours de Gand . Dessin au fusain sur papier. Monogrammé et daté 1955.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 300 / 500 -
#544Redo“Liggende vrouw met ontblote borst”. Olieverf op concaaf paneel. Gesigneerd.
Femme allongée torse nu . Huile sur panneau concave. Signé.No longer availableDim. 80 x 120Estimate: € 400 / 500 -
#5401 gouden munt van 1 Dukaat met beeldenaar van Frans-Josef. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije 1915.
1 pièce d'or du 1 Ducat avec le sculpteur de Frans-Josef. Au 986/1000. Autriche-Hongrie 1915.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#572Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 200 / 240 -
#487Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.
Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#609Dyckmans“Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#414Anne CourjaretPeriod: °1939“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#661Val St. LambertDrie asbakken van geslepen rood gedubbeld kristal. Eén gemerkt met sticker en één gegraveerd onderaan.
Trois cendriers en double cristal rouge taillé. Un marqué avec un autocollant et un gravé en bas.No longer availableDim. Ø: 11 & 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#11Een art nouveau tinnen siermand, versierd met bloemen in reliëf. Bijgevoegd een verzilverd metalen tafelschuier met blik.
Un panier décoratif Art Nouveau en étain, décoré de fleurs en relief. Inclus un couvercle de table en métal argenté avec étain.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#519Herman BroodPeriod: 1946 - 2001“Nightlife”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Met begeleidend boek.
Nightlife . Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la planche. Avec livre d'accompagnement.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 240 / 280 -
#348Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
Grande cafetière et deux bougeoirs de style Louis XV en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 en 15 cmEstimate: € 20 / 30

