Other lots in this auction
-
#110Een 18 K witgouden hanger bezet met diamant van +- 1,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti de diamants de + - 1,40 ct.No longer availableDim. 5,08 gEstimate: € 2900 / 3200 -
#424Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘62.
“Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Monogrammeé et datée ‘62.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#49Yvonne Esser“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#6Een kruidenrekje met zes kleine potjes, zes grote potten en een olie- en een azijnkruikje.
Un casier à épices avec six petits pots, six grands pots et un pichet d'huile et de vinaigre.No longer availableDim. h: 10 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#174Een grote schoorsteenspiegel van verguld en deels witgepatineerd hout met bladermotieven in de omlijsting en de kroon versierd met een siervaas, geflankeerd door draken.
Grand trumeau en bois doré partiellement patiné blanc avec motifs de feuilles et coiffé d’une vasque flanquée de dragons.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 240 / 280 -
#137Een XIXe eeuwse tastevin met ingewerkt muntstuk van koning Louis Philippe uit 1831 in de bodem.
Un tastevin du XIXème siècle avec une pièce de 5 francs du roi Louis Philippe de 1831 incrustée dans le fond.No longer availableDim. Ø: 7,5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#39Albert De VreePeriod: °1942“Kasteel Veldwyck”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 68/100 buiten de plaat.
Kasteel Veldwyck . Une gravure. Signée et numérotée 68/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#522“De Voorstelling”. Aquarel op papier. Met opdracht en onleesbaar gesigneerd.
The Performance . Aquarelle sur papier. Avec dédicace et signature illisible.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 40 / 80 -
#273Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.
Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60 / 70 -
#448Twee ceremoniële Afrikaanse houten beelden in de vorm van een dier. Hoorns van de grootste hersteld.
Deux statues de cérémonie africaines en bois en forme d'animal. Cornes des plus grandes restaurées.No longer availableDim. h: 66 & 116 cmEstimate: € 100 / 150 -
#498Een theedoosje van been en schildpad.
Un plat de service à thé avec os et tortues.No longer availableDim. 17 x 17 x 11 cmEstimate: € 300 / 320

