Twee gemberpotten van meerkleurig Chinees aardewerk.

Two ginger jars of multicolored Chinese pottery.
Dim. Hoogte 30 cm
SKU: 2810250328.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #328
Estimate: € 40 / 60

  • #501
    Sarreguémines

    Een set meerkleurig geglazuurde aardewerk jardinières, gemerkt Sarreguémines.

    A set of multi-colored glazed earthenware jardinières, marked Sarreguémines.
    Dim. 19.5 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #380

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met fantasiestenen. 925‰.

    Five different silver rings set with fantasy stones. 925‰.
    Dim. 16,90 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #575

    Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.

    An XL German glazed ceramic jug, marked HK Handgemalt at the bottom.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Een set van 2 massief houten gesculpteerde tempelleeuwen.

    A set of 2 solid wood carved temple lions.
    Dim. h 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #520

    Een 18 kt witgouden ring bezet met fantasiestenen.

    An 18 kt white gold ring set with fantasy stones.
    Dim. 4,22 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #360

    Dim. 21,75 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #440

    Dim. 20,30 g
    Estimate: € 25 / 40
  • #393

    A sculpted solid wooden statue of a Chinese sage. Damage to the foot.
    Dim. h 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Drie verschillende zilveren slavenarmbanden 925 ‰ versierd met bloemen en filgrain werk.

    Three different silver slave bracelets 925 ‰ decorated with flowers and filigree work.
    Dim. 174,10 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Zes verschillende zilveren spelden bezet met fantasiestenen en markasiet waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Six different silver brooches set with fantasy stones and marcasite, some stones missing.
    Dim. 50,90 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #340

    Dim. 19,15 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #420

    Five different silver rings set with faux stones. 925‰.
    Dim. 34,50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #400

    Dim. 16,60 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #443

    Een grote balustervaas van meerkleurig Chinees porselein, famille rose.

    A large baluster vase made of multicolored Chinese porcelain, famille rose.
    Dim. Hoogte 94, Ø 51 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #535

    A large Japanese porcelain lidded vase with bird and multi-color polychrome decor. Marked at the bottom.
    Dim. 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #201

    Een Franse aardewerken barbotine jardinière met floraal decor, gemerkt.

    A French earthenware barbotine jardinière with floral decoration, marked.
    Dim. 29 x 39 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #390

    Vier verschillende zilveren spelden bezet met markasiet waarvan 1 waarvan enkele steentjes ontbreken.

    Four different silver brooches set with marcasite, one of which is missing a few stones.
    Dim. 27,60 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #310

    Dim. 19,50 g
    Estimate: € 20 / 30
  • #370

    Vier verschillende zilveren slavenarmbanden waarvan 1 bezet met een half edelsteen en 1 slot te herstellen.

    Four different silver slave bracelets, one of which is set with a semi-precious stone and one with a broken clasp to be repaired.
    Dim. 74 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #457

    Een paar Franse faience borden.

    A pair of French faience plates.
    Dim. Ø 31,5 cm
    Estimate: € 120 / 260
  • #517

    Een gesculpteerd houten beeld van een Indonesische dame.

    A carved wooden statue of an Indonesian lady.
    Dim. h 117 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #403

    Een kamerscherm in 3 delen met Japanse figuren beschilderd, gesigneerd B. Heidbuchel en gedateerd 5-1-1937.

    A room divider painted with Japanese figures in 3 parts, signed B. Heidbuchel and dated 5-1-1937.
    Dim. h 181 x b 162 cm
    Estimate: € 120 / 180

  • #361

    Een paarkleine coupes van polychroom porselein met messingen driepoot eindigend in gevleugelde draak Imari, begin XXste eeuw.

    A pair of small polychrome porcelain cups with brass tripod bases ending in winged dragon. Imari, early 20th century.
    Dim. Ø 16.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #90

    Een 18 kt wit- en geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white and yellow gold pendant set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    Dim. 1,75 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #192

    ‘Bedelende vrouwen’, studie in olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend en toegeschreven aan Nikolaus Gysis.

    'Begging women', study in oil on marouflage canvas. Signed; N. Gysis. Attributed to Nikolaus Gysis.
    Dim. 38/31 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #548

    Een moderne schemerlamp van zwart gelakt en verchroomd metaal. Verstelbaar. Jaren zeventig.

    A modern table lamp made of black lacquered and chromed metal. Adjustable. From the seventies.
    Dim. H. 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #349
    Swiza Quartz

    Een verzilverd metalen en stalen klokje in de vorm van een radiatordop van een Jaguar. Op batterijen.

    A silver-plated metal and steel clock in the shape of a Jaguar radiator cap. Battery operated.
    Dim. L. 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #29

    Klein tweeloopspistool met percussieslot. Einde XIXde eeuw. Te herstellen.

    Small double-barreled pistol with percussion lock. End of the 19th century. To be restored.
    Dim. L. 22.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #19

    Twee lakzegelstempels in hun originele etui, een zilveren met Minerva keur en een verzilverde met marmeren bol.

    Two sealing wax stamps in their original case, one silver with Minerva hallmark and one silver-plated with a marble sphere.
    Dim. h 7.5 cm (zilver)
    Estimate: € 40 / 60
  • #25

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles.
    Dim. l 8.5 cm 50 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #28
    Steiff, Germany

    Zes pluche knuffels, één aap, één kikker, één krokodil, één nijlpaard en twee neushoorns,op de aap na allen gemerkt Steiff.

    Six plush cuddly toys, one monkey, one frog, one crocodile, one hippopotamus, and two rhinoceroses, all marked Steiff except for the monkey.
    Dim. l 32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #588

    Een antieke gietijzeren kolenkit met aardewerken tegels en een koperen kolenschep.

    An antique cast iron coal scuttle with ceramic tiles and a copper coal scoop.
    Dim. 27 x 31 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #333

    Een paar malachieten fotolijsten, met messingen binnenrand.

    A pair of malachite photo frames, with brass inner border.
    Dim. 18 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #358

    Een koekoeksklok uit het zwarte woud.

    A cuckoo clock from the Black Forest.
    Dim. 52 x 37 x 26 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00