Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
147
h: 64 & 94 cm
Estimate: 100120
Catalogue #147
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.

    Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #95

    Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.

    Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #31

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #291

    Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.

    Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #4

    Luchter van messing en kristal.

    Lusre en laiton, cristal et opaline.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #246

    Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met twee vogels bovenaan. Baoulé, Ivoorkust.

    Un masque africain en bois polychrome surmonté de deux oiseaux. Baoulé, Côte d'Ivoire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52,3 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #64

    Een koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met porseleinen bloemetjes.

    Un lustre en cuivre à trois points lumineux et décoré de fleurs en porcelaine.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #138

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82

    Een lampenvoet van meerkleurig glaspasta. Originele kap manco.

    Un pied de lampe en pâte de verre multicolore. Abat-jour d’origine manque.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:52cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.

    Un moine assis en bois dur sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #242

    Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.

    Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 5 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #281

    Twee tuinkaarsen. Barst in een van de glazen.

    Deux bougies de jardin. Fêlure dans l'un des verres.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #230

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.

    Une statue africaine en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #275

    Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.

    Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm zonder kap
    Estimate: € 60 / 100
  • #129

    Een paar messingen kerkkandelaars.

    Une paire de chandeliers d'église en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #234

    Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.

    Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm (hertje)
    Estimate: € 30 / 40
  • #225

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #6

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #125

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #103

    Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.

    Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #272

    Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.

    Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #66

    Drie Afrikaanse houten beelden.

    Trois statues africaines en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 30 & 33 cm
    Estimate: € 20 / 25

Other lots in this auction

  • #71

    Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.

    Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.

    Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #84

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.
    No longer available
    Online only
    Dim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #33

    Een grote fractie amethist.

    Une grande fraction d'améthyste.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #212

    Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.

    Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø:21-25cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85

    Een zwart geglazuurd aardewerken lamp in de vorm van een mannenfiguur.

    Lampe en faïence émaillée noire en forme de personnage masculin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #55

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #180

    Een verzilverd metalen siervoorwerp, als contragewicht voor zware halssierraden in de nek te hangen. Noord-Thailand. Met ijzeren sokkeltje.

    Un objet de décoration en métal argenté, à suspendre au cou comme contrepoids pour des colliers lourds. Nord de la Thaïlande. Avec socle en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een tweedelige pique-fleurs van glaspasta in de massa mauve gekleurd (H. 9 cm). Evenals een Luikse glazen flesvaas, met de tang gewerkt en met gegraveerd motief (H. 24 cm, enkele opgelegde stukken manco) en een glazen cilindervaasje in klassieke stijl met vergulde metalen monturen (H. 22 cm).

    Un pique fleurs en deux parties en pâte de verre dans la masse de couleur mauve (H. 9 cm). Ainsi qu'un vase bouteille en verre liégeois, travaillé à la pince et au motif gravé (H. 24 cm, quelques manques imposés) et un vase cylindre en verre de style classique à montures en métal doré (H. 22 cm).
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 22-36cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.

    Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #259

    Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.

    Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux assiettes aux côtes torses différentes et d'un vase à col. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm h:30 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only Varia 12 December 2022

Op Maandag 12 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday December 12th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

12 December 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More