#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
#256A. Broekaart“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#141Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Eén naar Frans Hals en één naar Adriaan Brouwer.
Deux tableaux, huile sur panneau. Un d’après Frans Hals et un d’après Adriaen Brouwer.No longer availableOnline onlyDim. 14,5 x 12 & 20 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124“Schip op sleep”. Olieverf op doek.
"Navire en remorque". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#287Een reeks van zes Chinees porseleinen onderborden met Cantondecors. Onderaan gemerkt.
Suite de six assiettes basses en porcelaine de Chine à décors de Canton. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#215Een houten dekselpot gedragen door drie meisjeshoofden. DRC.
#277Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein. Zonder deksel.
#131J. Kok“Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.
"Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 30 cmEstimate: € 45 / 65