Similar lots by type
-
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#745
Een kolenbak met beslag van gedreven geel koper, gedecoreerd met genretaferelen. XIXe eeuw.
Bac à charbon en cuivre repoussé décoré de scènes de genre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16
Een speeltafeltje van mahoniehoutfineer met een klapblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en acajou avec tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#126
Een eikenhouten kast met twee gemoulureerde paneeldeuren. Begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes moulurées en chêne. début du XIXe siècle.No longer availableDim. H 230 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32
Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206
Een credenza van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in barokke stijl, gedragen door twee mannenfiguren. Het voorste paneel versierd met een mythologische voorstelling in reliëf, de zijpanelen met afbeeldingen van twee saters. Omstreeks 1900.
Crédence en chêne richement sculpté de style baroque, la partie coffre portée par deux sculptures masculines. Le fronton représentant une scène mythologique en relief, les côtés représentant des satyres. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. b: 195 cmEstimate: € 500 / 800 -
#500
Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille strombus en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 110 / 140 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#666
Een getorste zuil van gesculpteerd eikenhout met een Korinthisch kapiteel. XIXe eeuw.
Colonne torsadée en chêne sculpté au chapiteau corinthien. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 220 -
#555
Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#216
Een vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in Luikse stijl. Bovenaan twee gevitreerde deuren, twee laden in de gordel en onderaan twee paneeldeuren. XIXe eeuw op XVIIIe eeuwse basis.
Vitrine en chêne sculpté de style liégeois. Le dessus à deux portes vitrées, deux tiroirs en ceinture. Le bas à deux portes pleines. XIXe siècle sur une base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 300 / 500 -
#698
Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.
Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#460
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde zit en rug. Omstreeks 1900.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI aux siège et dossier cannés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#604Meissen
Een paar porseleinen borden met een meerkleurig handgeschilderd decor en vergulde details. Achteraan gemerkt. XIXde eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine à décor polychrome peint à la main aux détails dorés. Marque aux epées au verso. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#650
“Linkebeek”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1892.
“Linkebeek”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1892.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#705
Een koperen lantaarnklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Pendule murale dite lantaarnklok en laiton. Avec poids et balancier. XIXe Siècle.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#334
Een oude Duitse sabel. Solingen. Zonder schede.
Ancien sabre allemand. Solingen. Sans gaine.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#351
Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#485
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#721
Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#522Hubert De Vries
“Boten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#678
Twee kalligrafische penselen waarvan één met benen handvat met afbeeldingen uit de dierenriem en één met gesculpteerd houten handvat.
Deux pinceaux à calligraphie dont un en os aux illustrations du zodiaque, l’autre en bois sculpté.No longer availableDim. 75 en 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#283
Twee beeldjes van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 150 / 180 -
#715
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#728
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#440Y. Billet
“Compositie met schelp”. Kleurenlitho op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Composition à la coquille”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 80 -
#315
Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#653
Drie albums met eerstedaguitgaven van diverse landen. 1941-1962, 1963-69, 1970-77.
Trois albums aux éditions premier jour de pays divers. 1941-1962, 1963-69, 1970-77.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#280K. Roskopf & Cie
Een zakhorloge van roestvrij staal.
Montre à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50 / 80