Similar lots by type
-
#240Vijf houten beeldjes in de vorm van diverse dieren. Drie olifanten, een neushoorn en een antilope.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm - 6 cm -
#229Märklin 295°Een startersset op schaal HO met een BR89 stoomlocomotief met verlichting en drie goederenwagons. In originele doos.
Boîte de débutant échelle HO avec locomotive BR89 avec lumières et trois wagons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#218Een klein houten bijzettafeltje.
Une petite table d'appoint en bois.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 50 cm h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#176Lo Scricciolo, Italy“De verzamelaar”. Een porseleinen groepje door T. Moreto. Menorah gelijmd.
"Le collecteur". Un groupe en porcelaine de T. Moreto. Menorah collée.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#286Een lot glaswerk, bestaande uit een klein groen flesje van ‘Kras’, een Murano vaasje en negen glazen stenen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 & 17 cm -
#161Een messingen inktpot. XIXe eeuw.
Un encrier en laiton. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16 x 16 cmEstimate: € 35 / 50 -
#274“Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.
No longer availableOnline onlyDim. 36 x 20 cm -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#254Een lot van 22 albums waaronder 19 Suske en wiske strips, een album van Bessy, een album van Asterix en een album van Donald Duck. Gebruiksschade.
Lot de 22 albums de bandes dessinées dont 19 de Suske en Wiske, un Bessy, un Asterix et un Donald Duck. Usures.No longer availableOnline onlyEstimate: € 12 / 15 -
#287Het bovenste deel van een aardewerken zuiltje, versierd met een bacchantische scène. Te gebruiken als piedestal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cm -
#222Een 12 Volt elektrische McLaren Mercedes SLR kinderauto. In werkende staat en met afstandsbediening.
Une voiture pour enfants McLaren Mercedes SLR électrique de 12 volts. En état de fonctionnement et avec télécommande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#224Twee sierglazen in meerkleurig glas.
Deux verres décoratifs en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 28,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#242Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24,5 cm -
#169CapodimonteEen Italiaans porseleinen groep met drie putti. Gemerkt.
Un groupe en porcelaine italienne avec trois putti. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 34,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#272Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twaalf kleine kommetjes en twaalf schoteltjes, een groter kommetje en een grote schaal.
Lot de verrerie incolore, composé de douze petits bols et de douze soucoupes, d'un plus grand bol et d'un grand plat.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 - 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244SarregueminesEen porseleinen dienblaadje met een Japans decor. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 28 x 47 cm -
#292Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Star CristalEen sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#174Capodimonte“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#159Een plaquette van Wedgwood biscuit in messingen frame.
Une plaque de biscuit Wedgwood dans un cadre en laiton.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#173Capodimonte“Oud koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
"Vieux couple". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#155“De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.
« La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.
Une table d'appoint simple dans le style Régence.No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cm Ø: 65 cmEstimate: € 35 / 45 -
#160Een messingen model van een Bugatti Tipo 44.
Un modèle en laiton d'une Bugatti Tipo 44.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 16 x 6 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#95Paul Van Gyseghem“Leonardo, Leonardo...”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
"Léonard, Léonard...". Encre sur papier. Signé et daté '72.No longer availableOnline onlyDim. 77 x 57 cmEstimate: € 50 / 70 -
#291Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#41De Meulemeester“Kathedraal”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Cathédrale". Une gravure. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 27,5 x 21,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#151Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#129Een messingen wijwatervat. Gesigneerd ‘E. Hoffer’. Tijdperk art deco.
Un bénitier en laiton. Signé 'E. Hoffer'. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#211Jehanne Dinjeart“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.
Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#34Een Perzische tegel met meerkleurig decor.
Un carreau persan au décor multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 25 cmEstimate: € 25 / 30 -
#144Een gepatineerd houten vuurtorentje. Draagt monogram onderaan.
Un phare en bois patiné. Porte un monogramme en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 75 / 100 -
#101Een paar recente vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches, omgeven door bloemen en motieven. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases récents en porcelaine de Chine à décor multicolore d'oiseaux dans des cartouches, entourés de fleurs et de motifs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#295E. Gerinckx“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#65“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#50Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 50

