#680Twee verschillende opaalglazen olielampen.
#29“Waterlandschap met vee”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Paysage aquatique avec bétail. Technique mixte. Signé et daté 1941.No longer availableDim. 17 x 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#347Gos“(Khéna et) Le Scrameustache”. 19 albums. Ed Dupuis & Glénat (1973-2010). Hard cover. Nrs 1 tot 13, 15, 17, 30, 31,37, 40. Als nieuw.
#363Karel AppelEen folder naar aanleiding van de tentoonstelling “Ik wou dat ik een vogel ben”. Gesigneerd door de kunstenaar en gedateerd ‘91.
Une brochure à l'occasion de l'exposition "Je voudrais être un oiseau". Signée par l'artiste et datée '91.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#45Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine briljantjes en een druppelvormige saffier van +- 0,25 ct. en gecalibreerde saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de petits diamants taille brillant et d'un saphir en forme de goutte de +- 0,25 ct. et de saphirs calibrés d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 400 / 500 -
#344Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).
Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).No longer availableEstimate: € 60 / 100