Other lots in this auction
-
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200 -
#434“Paard”. Aquarel op papier. Draagt handtekening links onderaan.
“Cheval”. Aquarelle sur papier. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#647Een vilten hoge hoed in hoedendoos. Bijgevoegd een hoedenkoffer van vulkanfibre.
Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.No longer availableEstimate: € 50 / 90 -
#337Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, composé d'un cendrier vert, d'un petit vase bleu et d'un vase sur pied en rouge. Les deux premiers marqués Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 11 & 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#135Een armband van zilver, ingelegd met 18 K geelgoud en versierd met Inca-figuren. Peruviaans werk. 925‰.
Un bracelet en argent incrusté d'or jaune 18 carats et décoré de figures incas. Travail péruvien. 925‰.No longer availableDim. 40,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#89L. Duquenne“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Allée verte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un chemin de table oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#145Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150 / 250 -
#631Een designschaal van blauw kristal en een vaas van kleurloos kristal met wit spikkeldecor.
Une coupe design en cristal bleu et un vase en cristal clair à décor moucheté de blanc.No longer availableDim. Ø: 32 & h: 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#597Van der StratenEen vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.
Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#624Laura Vermeulen“Het boottochtje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘33.
Le voyage en bateau. Huile sur panneau. Signé et daté '33.No longer availableDim. 30 x 56 cmEstimate: € 120 / 200

