Other lots in this auction
-
#409
Drie Chinese scrolls, waarbij twee met inkttekens en één met spreuk.
Trois rouleaux chinois, deux avec des charactères à l'encre et un avec un sort.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#286
Twee grote en een kleine oude reiskoffer van vulkanfibre.
Deux grandes et une petite vieille valise de voyage en vulkanfibre.No longer availableDim. b: 50 & 75 cmEstimate: € 90/120 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#261
Zes aardewerken tegels met een meerkleurig decor van een vogel in een kooi. Delft, XIXe eeuw.
Six carreaux de faïence à décor multicolore d'un oiseau en cage. Delft, XIXème siècle.No longer availableDim. 38 x 26 cmEstimate: € 200/240 -
#581
Een driedelig kaststel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt ‘LVS’.
Une garniture trois pièces en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'oiseaux. Marquée 'LVS' en bas.No longer availableDim. h: 24 & 42 cmEstimate: € 35/45 -
#251
Een kort vouwbaar jachtgeweer. Gemerkt, ‘nitro proof’.
Un fusil de chasse pliable court. Marqué, 'nitroproof'.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#345
“Aristoloche Bladeren.” Wandtapijt met voorstelling van vogels en dieren in een omgeving van koolbladeren.
Feuilles d'Aristoloche. Tapisserie représentant des oiseaux et des animaux dans un environnement de feuilles de chou.No longer availableDim. 172 x 131 cmEstimate: € 80/120 -
#18
Een lot van vier XVIIIe eeuwse tegels, waarbij drie blauw op wit en één polychroom.
Un lot de quatre carreaux du XVIIIe siècle, trois bleus sur blanc et un polychrome.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#204
Een dubbelzijdig bureel, zogenaamde 'pedestal desk' van licht notelaar met één grote lade en ach kleinere laden aan weerskanten, vier uittrekbare blaadjes aan de zijkanten en met lederen blad. Engeland. Ca. 1840-1860.
Un bureau double face, dit bureau sur pied en noyer clair avec un grand tiroir et huit petits tiroirs de chaque côté, quatre vantaux coulissants sur les côtés et avec dessus en cuir. Angleterre. Vers 1840-1860 .No longer availableDim. 76 x 150 x 106 cmEstimate: € 250/350 -
#575
Paar hoekstoeltjes van eikenhout.
Paire de chaises d'angle en chêne.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#339
Een lot grafische werken; allen gesigneerd buiten de plaat:- Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm)- Van Beurden - “Begijnhof”’ (22 x 18 cm)- Stokbroeckx - “Kempische hoeves”. 30/100 (11 x 13 cm)- Daniel Winkelman - “Portaal Lange Klarenstraat 22” 139/250. (24 x 21 cm)- André Goezu - “Vrouw met L’. 170/200. (20 x 14,5 cm)
Beaucoup d'œuvres graphiques; toutes signées hors de la plaque : - Frans van Immerseel 79/200. (23 x 20cm) - Van Beurden - Begijnhof' (22 x 18 cm) - Stokbroeckx - Kempische hoeves 30/100 (11 x 13 cm) - Daniel Winkelman - Portaal Lange Klarenstraat 22 139/250 (24 x 21 cm) - André Goezu - Femme avec L' 170/200 (20 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#410Lladro
“Geisha met bloesem”. Een beeldje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Geisha à la fleur. Une figurine en porcelaine espagnole multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 50/80