#20W. Farynhor
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#157
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 58 & 47cm -
#63Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987
“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Claire Roucloux
“La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#148
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 197 x 70 cm -
#150
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit diverse kommen, schalen, enz. We voegen er een Engels zilveren fotokadertje (beschadigd) aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#71V.D. Noltens
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#26Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#2R. Brogniet
“Huizen aan de rand van een bergmeer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage montagnard”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#130
Een drageoir van geslepen kleurloos kristal met een deels gesatineerd decor van bloemen en vlinders.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 37 cm