Twee gravures: - Een litho met een begijnhof, genummerd 151/500. - Een ets met zicht op de Grote Markt te Antwerpen naar G. Garen.

Deux gravures: - Une litho représentant une béguinage, numérotée 151/500. - Une eau-forte au vue de la Grande Place d’Anvers d’après G. Garen.
Online only
Dim. 27 x 37 & 34 x 45 cm
SKU: 3009200080.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #80
Estimate: € 20 / 30

  • #46
    G. Wagener

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #150

    Online only
  • #174

    Een lot militaire tijdschriften: - Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965. - Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990. - Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.

    Online only
  • #151

    Een portret van een muzikant van de Gidsen. 1854. Geaquareleerde foto.

    Online only
    Dim. 14,5 x 11 cm
  • #111

    Een metalen taartschotel met gegolvde rand.

    Online only
    Dim. Ø: 45 cm
  • #179

    Online only
  • #154

    Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.

    Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.
    Online only
    Dim. 90 x 116 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #47
    Van Gils

    “Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #63
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Een kleurenlitho naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 182/350 buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #126
    Petrus Regout, Maastricht

    Een dekselvaas van blauw en wit aardewerk in Delftse stijl.

    Online only
    Dim. h: 39 cm

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00