#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
#118Val Saint Lambert
Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. H. 24 cmEstimate: € 15/25 -
#207Jos Martin
#114
Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.
#97
Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
#57
“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
#168
“Afrikaanse familie.” Ebbenhouten sculptuur.
#7
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#90
“Abstract”. Een reproductie naar een werk van Marc André.
#185S. De Leener
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#44
“Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.