Other lots in this auction
-
#632“Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.
Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#550Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#605Goebel, Germany“Hello World”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Onderaan gemerkt. No. 429.
Hello World. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Hummel Club Exclusive edition 1989/90. Marquée en bas. N° 429.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35 / 50 -
#138“Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#272“Landweg met bomen”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Route de campagne avec arbres”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 37,5 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een lot van 31 strips van Suske en Wiske.
Un lot de 31 BD de Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#487Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#316Een eikenhouten koffer met gebeeldhouwde kopjes.
Un tronc de chêne avec des têtes sculptées.No longer availableDim. 53 x 115 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#244Leo Jordaens“Zicht op Antwerpen vanaf Het Vlaams Hoofd”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'Anvers depuis Het Vlaams Hoofd. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 K geelgouden armband met platte schakels en twee rijen geweven schakels (één schakeltje te herstellen).
Un bracelet à maillons plats en or jaune 18 carats avec deux rangées de maillons tissés (un maillon récupérable).No longer availableDim. 17,60 gEstimate: € 550 / 650 -
#112“Romantisch rivierlandschap met figuren op een bruggetje”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.d.C.’
“Paysage fluvial romantique avec personnages sur un pont”. Huile sur panneau. Monogrammée 'J.d.C.'No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200

