Other lots in this auction
-
#346
Een oude toiletkoffer en een dokterstas.
Une vieille trousse de toilette et une trousse de médecin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#39
Een merklap uit 1828.
Un échantillonneur de 1828.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#632
“Twee figuren”. Een gewassen pentekening op papier. Draagt handtekening.
Deux figures. Un dessin en lavis sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#491
Een kalebasvaas van Imariporselein met decor van bloemen en vogels in geometrische uitsparingen. XIXe eeuw.
Vase calebasse en porcelaine Imari à décor de fleurs et oiseaux en découpes géométriques. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Aan ‘t Scheld, Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/100 buiten de plaat.
“Aan 't Scheld, Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 8/100 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 33,5 cmEstimate: € 55/75 -
#44
Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.
Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)Estimate: € 150/200 -
#545
Een achthoekige Chinees hardhouten piëdestal met marmeren blad.
Un piédestal octogonal en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#28D.R.G.M Krone
Een Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60/100 -
#145
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150/250 -
#174Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120/160 -
#381
Een lotje Chine de commande, bestaande uit vier verschillende kleine kopjes en één schoteltje, allen met blauw op witte decors. Drie stuks onderaan gemerkt. Enkele minieme randschilfers.
Un petit lot de Chine de commande, composé de quatre petites tasses différentes et d'une soucoupe, toutes avec des décors bleu sur blanc. Trois pièces marquées en bas. Quelques petits peintres de bord.No longer availableDim. Ø: 6,5 x 11 cmEstimate: € 200/300 -
#178
Een licht eikenhouten commode met schuine hoeken en kruisboogvormig front met drie laden en originele bronzen trekkers en sleutelplaten in bladmotief. Luikse/ Loonse regio, periode Lodewijk XV.
Commode en chêne clair à pans coupés et façade en forme d'arbalète à trois tiroirs et poignées et plaques à clés en bronze d'origine à motif de feuilles. Région de Liège/Loon, époque Louis XV.No longer availableDim. 114 x 147 x 65 cmEstimate: € 300/400