Other lots by Val Saint Lambert
-
#147Val Saint Lambert
Een paar kandelaars van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de bougeoirs en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#137Val Saint Lambert
Een cilindervaasje van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase cylindre en cristal rouge doublé et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#132Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 21,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#126Val Saint Lambert
Een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé vert et taillé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#38Val Saint Lambert
Een coupe van blauw glas. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 14 x 34,5 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#3Val Saint Lambert
Een asbak van kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 16 cmEstimate: € 10 / 15 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#41Val Saint Lambert
Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 12 & 16 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#74
Een kleine scheepsmaquette
Un petit modèle de bateauNo longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 15 / 25 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#294
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30 / 35 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dommages mineurs sur les bordsNo longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#195
Een houten Garuda. Schade aan één neus.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h 35,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Goebel, West-Germany
Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#289Yallet S.A.S.
Een lot van tien lampenkappen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#125Kaiser Porzellan
Twee verschillende porseleinen vazen met decor ‘Yokohama’. Beide gemerkt.
Deux vases en porcelaine différents à décor 'Yokohama'. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 30 & 45 cmEstimate: € 40 / 60