No longer availableOnline onlyDim. h: 14,5 cm -
#152Drie verschillende halssnoeren van zilver waarvan één bezet met een grijze parel gemerkt achteraan en één bezet met kralen van groene agaat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#16Een gepolychromeerd plaasteren Boeddhabeeld.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#73Ronde wandklok met houten omlijsting. In orde te brengen.
#48Märklin 3003Een stoomlocomotief met getrokken tender op schaal HO. Gebruikssporen. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 45 / 55 -
#110Een zuilvormige bronzen lampvoet. Zonder kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 55 cmEstimate: € 25 / 40 -
#149Een halsketting met zes rijen verschillende witte zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#131Een halsketting met roze zoetwaterparels.
No longer availableOnline onlyDim. l: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#41Märklin 2865Een personentrein van de voormalige Deutsche Reischsbahn Gesellschaft op schaal HO, bestaande uit een tenderlocomotief en drie Würtembergse personenrijtuigen. Nieuwstaat en werkend. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 110 -
#63Een tinnen schaal op vier pootjes en met centrale knop in de vorm van een roos.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cm -
#106Twee reproducties met zeilschepen. Naar Montague Dawson en K.A. Griffin.
#17Een meerkleurige keramische poedel. achteraan gesigneerd ‘Silvio’. Kleine barst naast de rechter achterpoot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cm