#44Märklin 3075
Een diesellocomotief van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt. In werkende staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Estimate: € 50 / 60 -
#143
Drie verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 18, 19 en 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
#26Etabl. Becker, Bruxelles
Een messingen weegschaal op houten voet. Zonder gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 46 cm -
#61
Een rond koperen dienblad met een handgeschilderd rozendecor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 42 cm -
#9
Een groengepatineerd metalen Thais Boeddhahoofd op houten sokkel. Gat in het rechteroor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 33 cm -
#123
Een cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#133
Een zilveren zakhorloge, fotohanger, speld en een ketting met hanger in de vorm van een kruis. We voegen er een herenhorloge gemerkt Cortébert een paternoster en een broche en hanger aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 50 / 100 -
#30Guerin
Een Christus aan het kruis van Belgisch steengoed. Gemerkt achteraan
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99Titus (?)
“Anniversary”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/150 buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 11,5 x 7 cm -
#127
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#71
Een lot van zeven blikken dozen met afbeeldingen van leden van de Belgische Koninklijke familie.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 x 11 - 23 x 31 cm -
#82
No longer availableOnline onlyDim. 46 x 36; 60 x 80 & 30 x 40 cm