#404Peribedhil
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol op katoen. Slijtage.
#789
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#754
#759Goum
Een handgeknoopt karpetje van zijde.
#782
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
#742Nain
#792Bochara
#784Bochara
#690
Een groot handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#766Gabbeh
#656
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#665Keshan
#749Hosseinabad
#660
#702
#680
#774
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten. Slijtage.
#769
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#758
Een handgeknoopt Perzisch kleed van wol en glanskatoen.
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
#772
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#762Goum
Een handgeknoopt wandkleed van zijde met een decor van vogels en bloemen.
#797
Een geschilderd wandtapijt naar middeleeuws voorbeeld. XIXe eeuw. Slijtage.
Tapisserie peinte d’après un carton des Moyens Ages. Fin XXe siècle. Usures.No longer availableDim. 148 x 167 cmEstimate: € 100/120 -
#442Goum
Een Perzisch wollen tapijt van wol en zijde op katoen.
Tapis persan en laine et soie sur coton. Noué main.No longer availableDim. 106 x 160 cmEstimate: € 180/240
Een paar cache-pots van Satsuma aardewerk.
#588Emile Louis Picault
#444
Quatre chaises en chêne sculpté, dossiers à cinq balustres, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#651
Drie verschillende vazen van Cantonporselein. Recent werk.
#798
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#53
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
#208Otto PetriPeriod: 1860 - 1942
“De waterdraagster”. Een groep van donker en goudgepatineerd pijpaarde. Gesigneerd en met atelierstempel.
“La porteuse d’eau”. Sculpture en terre de pipe à patine foncée et or. Signée et avec cachet d’atelier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#699
Een originele reclame-affiche van Minerva in kader.
#8
Een lot verschillende vergrootglazen.
Lot de différentes loupes.No longer availableEstimate: € 55/70 -
#546
Een eikenhouten eendeurskastje.
#142Lode De Maeyer
“Stilleven met bloemen”. Gesigneerd Lod.
#278
Een brievenkoffertje van zwartgelakt hout met inlegwerk van koper en parelmoer.
Coffret à lettres en bois noirci et incrusté de cuivre et de nacre.No longer availableDim. b: 24 cmEstimate: € 100/150