Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
Dim. 170 x 115 & 200 x 98 cm
SKU: 0202210646.
Category: Tapijt.
Auction day: 3 February 2021 19:00
Catalogue #646
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #516

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Légère usure.
    No longer available
    Dim. 321 x 223 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #496

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 131 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #356

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 165 x 106 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #426

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 227 x 141 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #466
    Ghasghai

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.

    Un tapis en laine turque noué à la main.
    No longer available
    Dim. 310 x 208 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #396

    Een wollen tapijt.

    Un tapis en laine.
    No longer available
    Dim. 205 x 137 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #486

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 310 x 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 348 x 256 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #376
    Dardjasin

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #636

    Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.

    Un tapis en laine iranienne noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 174 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #476

    Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.

    Un tapis de Chine en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 304 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.

    Tapis en laine tissé à la machine avec décor de chevaux et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 335 x 248 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 200 x 302 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #76

    Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.

    Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 180 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #386
    Hereke

    Een klein zijden wandkleedje. Gesigneerd.

    Une petite tapisserie de soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #616
    Bidjar

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 165 x 112 & 155 x 91 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #366
    Yahyali

    Twee handgeknoopte Turkse wollen karpetten.

    Deux tapis en laine turque noués à la main.
    No longer available
    Dim. 161 x 93 & 180 x 97 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis en laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 213 x 134 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #262

    “Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.

    Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #1
    Goebel, Germany

    “Signs of spring”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt. No. 203 2/0. Bijgevoegd een meerkleurig biscuit beeldje van een uil, eveneens gemerkt onderaan.

    Signes du printemps . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée. N ° 203 2/0. On ajoute une figurine en biscuit multicolore représentant un hibou, également marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #678

    Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.

    Une Vierge en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée sous une cloche.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een lot van drie verschillende kleine jardinières van barbotine met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Ensemble de trois petites jardinières différentes en barbotine à décor floral en relief. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 22 - 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Twee deels witgepatineerde Afrikaanse houten maskers.

    Deux masques africains en bois, en partie à patine blanche.
    No longer available
    Dim. l: 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #609
    Dyckmans

    “Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #671

    Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #561

    Een terracotta vaas met meerkleurig decor onder glazuur. Onderaan gesigneerd.

    Un vase en terre cuite à décor multicolore sous glaçure. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #87

    Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.

    Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 59 & 64 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #241
    Alfa, Italy

    Een Madonna en twee hoornvaasjes van Brussels porselein onder glazen stolp. Bijgevoegd nog twee stolpen met telkens een hoornvaasje.

    Une Ste Vierge et deux vases en corne en porcelaine de Bruxelles sous une cloche en verre. Deux cloches sont attachées, chacune avec un vase en corne.
    No longer available
    Dim. h: 50 & 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #158
    Chanel

    Een zijden foulard in originele doos.

    Un foulard en soie dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Dim. 82 x 86 cm
    Estimate: € 150 / 160
  • #477

    Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.

    Deux masques africains en bois partiellement polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More