Other lots in this auction
-
#249V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#139Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#212Lot van zes diverse gravures:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie.- “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk.- “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd.- “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.
Lot de six estampes:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction.- “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent.- “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main.- “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#291Een vogel van blauw Muranoglas.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#29Een lot Duitstalige lectuur:- Gebundelde uitgaves van het ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’ uit 1953 - Gebundelde uitgaves van tijdschrift ‘Jugend’ uit 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Een uitgave met houtsnedes naar Albrecht Dürer- Twee uitgaves van het tijdschrift ‘Innen-Dekoration’ uit 1921 en 1931.- “Reise um die Erde”. Twintig uitgaves.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.We voegen er twee uitgaven van het Franse tijdschrift ‘Art et décoration’ uit 1932 aan toe.(..)
Een lot de lecture Allemander:- Edition ‘Deutsche Medizinische Wochenschrift’, 1953- Editions du magazine ‘Jugend’ , 1914- “Kunst und Geschichte” 1910.- Une édition de gravures sur bois par Albrecht Dürer- Deux éditions du magazine ‘Innen-Dekoration’ , 1921 et 1931.- “Reise um die Erde”. Vingt éditions.- “Bilder - Lexikon Literatur und Kunst. 1929.Nous ajoutons ‘Art et décoration’ de 1932.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#201Paul Verbeeck“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#61LimogesEen porseleinen vaasje met kobaltblauw glazuur met een verguld decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#189L. Manet“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#65Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#220Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#142Drie oude knuffeldieren: Een konijn, een aap en een hond.
Trois peluches anciennes: un lapin, un singe et un chien.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40

