#159M. Van lent“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#164Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#275Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25