#306“De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#13Een spiegel van verguld hout.
#300Henri QuittelierPeriod: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980“Hiver en Brabant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
No longer availableOnline onlyDim. 44,5 x 54,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#70Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#160Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979. Scheur in het doek.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#67RenaultEen pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60