Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
Online only
SKU: 0104190020.
Category: Juweel.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #20
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #174
    W. Hadermann

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #256

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #316

    Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm, h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #178
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #13

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #124

    Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 4 - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175
    J. Van de Veegaete

    “Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #139

    Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #84

    Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.

    Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm Ø: 25 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #6

    Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.

    Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 165 x 117 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #274

    Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More