Other lots in this auction
-
#75Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#150Vic Verleyen“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#277“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#231Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#260“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 6 / 12 -
#322209 S Electronic PhilipsEen vintage automatische platenspeler met riemaandrijving. Werkende staat, maar aandrijfriem en stroomkabel (universele standaard) manco. 1974.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#30Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 90 / 100 -
#220Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#259“Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#237Lot boeken over John F. Kennedy met aandacht aan zijn buitenlandbeleid. Bevattende boeken gaande over de Cuba crisis, Europa, zijn relatie met Chroesjtsjov etc...
Lot de livres sur John F. Kennedy se concentrant sur sa politique étrangère, comprenant des livres traitant la crise de Cuba, l’Europe, sa relation avec Khrouchtchev etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
#15Een jardinière van gedreven messing met het Wapen van Antwerpen.
Jardinière en cuivre repoussé ornée de l’écusson d’Anvers.No longer availableOnline onlyDim. b: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30

