Other lots in this auction
-
#174W. Hadermann“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#256Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#316Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 cm, h: 23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#178Gard Van Mechelen“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#243L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#175J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Een lot van tien reproducties van oude Belgische reclameaffiches. Ed. De Morgen, 1997.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#84Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#6Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 117 cmEstimate: € 30 / 40 -
#274Twee scheepsmaquettes, waarbij een motorboot en een zeilboot.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

