#153
#239Afrika
Deux grands bracelets en ivoire (un cassé).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/150 -
#268Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#194
Een laag gebeitst houten tafeltje.
#288Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000
#134
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
#247
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
#91
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#193
Een glazen wijnkoeler met koord.
No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cm -
#223
14 livres. “Oeuvres complètes de François Arago”. 9 parties. Ed. Gide, Paris & Weigel, Leipzig 1859. In-8. Dos en cuir. (dégât de feu aux 5). “Oeuvres complètes de Montesquieu précédées de la vie de cet auteur”. 5 parties. Ed. Lefèvre, Paris, 1820. In-8. La plupart avec dégâts d’humidité..No longer availableOnline onlyActive bid: 122.00 €Estimate: € 150/200