Similar lots by type
-
#191
Een houten kamerknecht.
Dressboy en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 100 cmEstimate: € 25/35 -
#204
Een eikenhouten buffetkastje met twee deuren en twee laden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes et deux tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 116 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#207
Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#206
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#197
Een houten wheelback chair.
Wheelback chair.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 104 cmEstimate: € 40/50 -
#196Corby Statesman
Een elektrische broekenpers. Bevestigingsvijsjes kapstok te vervangen.
Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.No longer availableOnline onlyDim. h: 103 cmEstimate: € 30/50 -
#202
Een halluchtertje met roze glazen kap.
Lustre de vestibule en verre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 36 cmEstimate: € 25/35 -
#173
Een grote rieten mand met houtblokken.
Grande corbeille à bois ancienne en osier.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 47 cm Ø 54 cmEstimate: € 30/40 -
#199
Een halluchtertje met een glazen coupe met een landschapsdecor.
Lustre de vestibule à coupe en verre décorée d’un paysage.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#118
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/50 -
#188
Een barometer in houten kast.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 94 cmEstimate: € 30/50 -
#200
Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10/12 -
#123
Een antieke glazen stolp op houten voet.
Cloche en verre avec Vierge à l’Enfant.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Estimate: € 20/30 -
#201
Een messingen luchter met vijf lichtarmen met glazen kappen.
Lustre en laiton à cinq lumières. Abat-jour en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 30/40 -
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
Petit lustre des années 1960 à cinq lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/25 -
#192
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#198
Een rechthoekige salontafel. Blad opnieuw te patineren.
Table de salon rectangulaire. Usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 111 x 51cmEstimate: € 10/15 -
#120
Een glazen punchbowl met zes cocktailglazen van Zwiesel.
Bol à punch et sic verres de Zwiesel.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 40/50 -
#190
“De lezer”. Bronzen hoogreliëf. Duits werk omstreeks 1900.
”Le lecteur”. Un haut-relief en bronze. Travail allemand, +- 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 20 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#193
Een klein messingen luchtertje met vier lichtpunten en versierd met paarse glazen bolletjes en kleurloze pendeloques.
Petit lustre en laiton à quatre lumières décoré de boules en verre colorées et de pendeloques incolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#205
Een stoel met ronde rug en gedraaide spijlen en poten. (barst in de rug, maar niet structureel)
Chaise à dossier arrondie. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. h: 73 cmEstimate: € 5/10 -
#189
Een houten magazinerekje met een gebogen hooivork.
Bac à magasines en bois avec fourche à foin incorporée.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 50 x 40 x 24 cmEstimate: € 10/15 -
#122Jouef
Een oude elektrische autoracebaan.
Circuit de course électrique.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#94
“Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.
Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.No longer availableOnline onlyActive bid: 300.00 €Dim. 100 x 70 cmEstimate: € 900/1200 -
#78
“Winters Leielandschap”. Een kleurenlitho. Gesigneerd binnen de plaat en genummerd 188/350 buiten de plaat.
Paysage de la Lys en hiver. Une lithographie couleur. Signée à l'intérieur de la planche et numérotée 188/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 51 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#133
Een paar gebeeldhouwd houten engelenkopjes.
Une paire de têtes d’anges en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 50/80 -
#83
Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
Deux reproductions d'art, publiées par Art Multiples Amsterdam .No longer availableOnline onlyDim. 90 x 109 & 93 x 93 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#203
Een art deco hallantaarn met een gesatineerde glazen kap.
Lanterne art déco à abat-jour en verre satiné.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 35/50 -
#104
Een fractie gepetrifieerd hout.
Fraction de bois pétrifié.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 19 x 16 cmEstimate: € 30/40 -
#195
Een geglazuurd aardewerken wijwatervat in de vorm van Christus aan het kruis.
Un bénitier glaçuré en faïence sous forme d’un Christ et crucifix.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#51Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Rieten hut” & “Stamleden aan het vuur”. Twee olieverfschilderijen, resp op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Cabane en osier” et “Le tribu autour du feu”. Deux peintures en huile sur toile et sur panneau. Les deux signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33x 42 & 29 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#42Leonardo TorfsPeriod: °1927
“Vrouwen met fruitmanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Femmes et corbeilles de fruits”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 59 x 77 cmEstimate: € 30/50 -
#150
Een messingen klokstel in Napoleon III- stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars. Beschadiging.
Une garniture de cheminée en style Napoléon III, comprenant une pendule et deux candélabres à quatre bras. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 50 cmEstimate: € 180/250 -
#70
“Boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 19 x 29 cmEstimate: € 40/50