#106
“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
"Winter village view", a painting, oil on canvas, signed F. Bruin. -
#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#100
Een paar koperen kandelaartjes in de vorm van eekhoorns.
A pair of copper candle holders in the shape of squirrels. -
#56L. van Leer & Co
#1Capodimonte
“Cherubijn ambachten” en “Koppel met schaap”. Een lot van 3 biscuit beeldjes op vergulde voet. Onderaan gemerkt.
#200Rauner
Een vintage elektrisch Rauner orgeltje in draagkopper, één zwarte toets ontbreekt.
A vintage electric Rauner organ in carrying case, one black key missing. -
#12
Een set van 3 paar porseleinen sushi bordjes in de vorm van vissen.
A set of 3 pairs of porcelain sushi plates in the shape of fish. -
#104
Een paar Delfts blauw-wit porseleinen vaasjes met landschap en dame in het decor. Onderaan gemerkt. Eind 19e eeuw.
#74
Een 19e eeuws petit point Gobelin afkomstig van de rugleuning van een stoel.
A 19th-century petit point Gobelin originating from the backrest of a chair. -
#68
Een lot van 4 messing belgewichten.
A lot of 4 brass bell weights. -
#112
Een gepatineerd bronzen beeldje van een fluitspelende cherubijn, op marmeren voet.
A patinated bronze statuette of a flute-playing cherub, on a marble base.