Twee Indische gouaches met personages.

Deux gouaches indiennes aux personnages.
Online only
Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cm
SKU: 0104190171.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #171
Estimate: € 40 / 60

  • #163

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    Online only
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #60

    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #281

    Een butlerspiegel met messingen lijst met zonnestralen.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #113
    Hohner

    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #273

    Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.

    Online only
    Dim. Ø:26 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57
    Goldimari

    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #256

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    Online only
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Online only
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #23

    Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #220

    Lot grafiek: - “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström. - Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd. - Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.

    Lot d’estampes - “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström. - Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche. - Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.
    Online only
    Dim. 24 x 15 cm
    Estimate: € 10 / 12
  • #56

    Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.

    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00