#78
Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#80
Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 66 cmEstimate: € 25 / 35 -
#94
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#67Renault
Een pluchen hondje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10 / 20 -
#68
“Vrouw met bloemenmand”. Een beeldje van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258
“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#77
Een vaasje en een theepotje van koper.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15 -
#309Josée Simon
“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20 -
#302
“Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Herenportret”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en achteraan toegeschreven aan Marcel Stobbaerts. Gedateerd 1933.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#98
Twaalf boeken, waarbij tien jaaroverzichten van 1991 tem 1999 en 2000 en “De 20ste eeuw” in twee delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70