#169Alex HuybrechtsEen paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20 / 30 -
#45le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#301“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#249V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#64CapodimonteEen vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#201Paul Verbeeck“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#298L. Baguet“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#213J. Peeters“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
#36Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
Un petit vase et une cruche “vintage” en verre orange.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 20 / 30