#107
Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30/50 -
#201Paul Verbeeck
“Zittend naakt”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu assis”. Litho. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 40 cmEstimate: € 50/60 -
#239
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 135 cmEstimate: € 40/60 -
#279Mamree
“Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.
#232
“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 1150.00 €Dim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000/3000 -
#121
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40/60 -
#323PS-67 Scott
Een direct aangedreven platenspeler. Werkende staat. Cinch output.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/50 -
#229
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/40 -
#88
Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 81.00 €Estimate: € 80/120 -
#219R. Bosschaert
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 100/150 -
#288
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.
No longer availableOnline onlyDim. h: 61 cmEstimate: € 25/35