#94Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#7Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
#66Een vaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 10 / 15 -
#161Jean Gilles“Jonge vrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 294/500 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une lithographie. Signée et numérotée 294/500 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cm; Ø 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#45le Dauphin, FranceEen lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#123Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#263Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177J. Dekoster“Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
“Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 34 cmEstimate: € 40 / 80 -
#260“Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x 38 cmEstimate: € 6 / 12 -
#187Etienne Hellinckx“Zeilboten op het meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Voilier sur le lac”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#143Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35