Other lots in this auction
-
#73Royal Plazuid, GoudaEen grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#122Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#33Original OdhnerEen oude Zweedse rekenmachine.
No longer availableOnline onlyDim. 11 x 30 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#96Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableOnline onlyDim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#278Atlas Editions“Sud-Aviation Caravelle - 1955”. Een verzilverd metalen schaalmodel op houten voetje. Schaal 1/200. In origineel doosje. Uit de reeks “Silver Classics”.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#70Een pijpenrekje met vier verschillende pijpen.
Un porte-tubes avec quatre tubes différents.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#251Een lot aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine bolle vaas, waarbij het kleinste gemerkt van Zaalberg, een beeldje van een neushoorn, een geglazuurde Madonna met kind, een Christus van pijpaarde(?), een Delftse plaquette met Hollands landschap, gemerkt van de Porceleyne fles en een herdenkingsplaquette met opschrift ‘Van ‘t zwaar gehavend Nederland, de opbouw thans met kracht ter hand’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 25 / 35 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15 -
#298Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#15CoceramEen merkwaardig aardewerken kruikje met meerkleurig en verguld decor.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#133Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30 / 50

