Other lots in this auction
-
#234
Een lot porselein, bestaande uit een Madonna met kind, een theepotje (deksel gebroken, een gerestaureerd schoteltje en drie kopjes, waarbij twee met schoteltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Estimate: € 15/20 -
#280
Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 100/140 -
#190
Een Hotei van kunststof.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 15/25 -
#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
Un vase en cristal incolore taillé. Petit éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20,5 cmEstimate: € 30/40 -
#214
Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 60/80 -
#271Riverdale
Een schaalmodel van een B-25 mitchell.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#160
Een grote bolle vaas met oren en een klein vaasje van meeerkleurig Frans aardewerk, waarbij het kleinste gemerkt van Cherbourg.
Un grand vase rond avec des anses et un petit vase de poterie française multicolore, le petit marqué Cherbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#204
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 62 cmEstimate: € 60/80 -
#76
Een kleurloos kristallen schenkkan met verzilverd metalen montuur.
Un pichet en cristal incolore avec une monture en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#146
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
Une chaise d'enfant patinée blanche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25