Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
Online only
Dim. 22 x 17 cm
SKU: 0104190218.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #218
Estimate: € 40 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #267

    Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 25 / 25
  • #163

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #103

    Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #141

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Online only
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    “Stadszichten”. Eén ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.

    “Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #198

    Een serie van zeven kleurengravures met voorstelling van praalwagens.

    Suite de sept gravures en couleurs représentant des voitures de cortège.
    No longer available
    Online only
    Dim. 46 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #74

    Een dekselvaas van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #95

    Een set van zes kopjes en schoteltjes in blauwgeglazuurd porselein met vergulde accenten. Onderaan gemerkt: ‘ jlmenau. graf von Henneberg Porzellan 1777’ licht letsel aan de rand van één van de kopjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #277

    “La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More