Other lots in this auction
-
#220Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#295M. VautierEen geglazuurd aardewerken kannetje met een Normandische vrouw in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#103Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#115“Pijprokende visser”. Een groep van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gesigneerd en gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het hoofd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#212Lot van zes diverse gravures:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed naar Morlandi. Reproductie.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproductie.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproductie.- “Belgii Veteris”. Handgekleurde gravure van Abraham Ortelius. Recente afdruk.- “Amsterdam”. Oude boekillustratie, handgekleurd.- “Palais de Justice à Paris”. Handgekleurde gravure, begin XIXde eeuw.
Lot de six estampes:- “Visit to Boarding School”. G.E. Bed d’après Morlandi. Reproduction.- “The Royal Mails at London General Post Office 1830”. Reproduction.- “H.M.S. Bounty 1787-1789”. Reproduction.- “Belgii Veteris”. Gravure colorée à la main par Abraham Ortelius. Exemplaire récent.- “Amsterdam”. Ancienne illustration de livre colorée à la main.- “Palais de Justice à Paris”. Gravure colorée à la main, début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#70Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#319Een gevarieerd lot mineralen, gesteenten e.a., waaronder amethist en pyriet, een zandroosje, een schelp, een stuk koraal en een groot aantal glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#232“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#89Limoges, FranceEen kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#46Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Boch La LouvièreAardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.
Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.No longer availableOnline onlyDim. H.17,5 cmEstimate: € 10 / 15

