Other lots by Patris
-
#217Ernest PatrisPeriod: 1909-1981
“Negen monniken”. Een groep van bruinrood gepatineerd gips/terracotta(?) op een stenen sokkel. Gesigneerd.
“Neuf moines”. Groupe en terre de pipe à patine rouge-brune sur socle en pierre. Signé.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 260/360 -
#233Ernest Patris
“Clown”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Clown”. Statuette en bronze à patine argentée sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#243Ernest Patris
“Vrouwenfiguur”. Een beeld van brons met zilverkleurig patina op stenen sokkel. Gesigneerd.
“Femme”. Sculpture en bronze à patine argenté sur socle en pierre. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#251Pelle (Maurice Pelgrims)
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#643
Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole.
Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 50/70 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#557
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#638Guglielmo Pugi
Een vrouwenbuste van gesculpteerd albast. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1900.
Buste de femme en albâtre sculpté. Signé au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/300 -
#703
Een zittende Hotei met zak van geel koper. Als penseelhouder.
Hotei assis avec un sac. Cuivre jaune. Servant comme garde pinceaux.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#627Pol CockxPeriod: °1935
“Blijheid”. Een beeld van Carraramarmer op arduinen voetstuk. Gesigneerd en gedateerd ‘81. Met metalen sokkel en twee boeken.
“La joie”. Sculpture en marbre de Carrare sur base en pierre de taille. Signée et datée 1981. Accompagnée d’un socle en métal et de deux livres.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400/600 -
#384
Een haardscherm en twee vuurbokken van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Pare-feu et deux chenets en bronze doré de style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/240 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#74
“Dansende Bacchus”. Een bronzen beeldje.
“Bacchus dansant”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120/300 -
#578Prosper LecourtierPeriod: 1851 - 1924
“Prenez garde au chien”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.
“Prenez garde au chien”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300 -
#567
Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 200/240 -
#417
“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#12
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#667
Een vrouwen- en mannenbuste van gesculpteerd hout. Afrikaans werk. Eén oor beschadigd.
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550/650 -
#364Rosenthal
“Dansende dame”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuse”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#201
“Ballerina”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina naar een werk van Degas.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine polychrome d’après Dégas.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1800/2000 -
#598Auguste BijaPeriod: 1872 - 1957
“Vissersmeisje”. Een bronzen buste. Gesigneerd.
“Fille de pêcheurs”. Buste en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 250/350 -
#681Maurice “Pelle” Pelgrims
Drie bustes en een naakt van gebeeldhouwd hout. Allen gesigneerd.
Trois bustes et un nu en bois sculpté. Chaque pièce signée.No longer availableDim. h: 26 - 52 cmEstimate: € 80/120 -
#588Emile Louis Picault
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#641
“Cupido”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een beige marmeren voetstuk.
“Cupidon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/200 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500
Other lots in this auction
-
#478
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#529
“Collage”. Gemengde techniek op schildersboard. Gemonogrammeerd en gesigneerd ‘97.
“Collage”. Technique mixte sur carton. Monogrammé et signé 1997.No longer availableDim. 100 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van een roos, aan de rand bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct en forme de rose, sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 11,15 gEstimate: € 1800/2000 -
#749Hosseinabad
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 145 cmEstimate: € 60/100 -
#369
Een gietijzeren wandfonteintje met kraantje.
Fontaine murale en fonte avec robinet.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#137
Twee struisvogeleieren in houders van verguld metaal.
Deux oeufs d’autruche” aux supports en métal doré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/130 -
#55Collet Limoges
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met email en parels.
Une chaîne en or 18 ct avec pendentif serti de perles et d’émail.No longer availableDim. 6,48 gEstimate: € 180/240 -
#591
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van bloesems en bamboe. Onderaan gemerkt met de zegel van Hongxian. Eerste helft XXe eeuw.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurons et de bambou. Marque au sigle de Honxian sous la base. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1200/1400 -
#787
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#551
Een klokvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Petit vase cloche en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 200/240 -
#579
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening Louis Apol.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Porte une signature: Louis Apol.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 400/500 -
#600
“Neerhof”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Basse-cour”. Huile sur toile. Illisiblement signée et datée ‘84.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 120/200