Similar lots by type
-
#104Goebel, Germany
“Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9,5 cmEstimate: € 20/30 -
#105Goebel, West-Germany
“Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.
"Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#101Goebel, Germany
“Amerikaanse witte pelikaan”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 524-18.
"Pélican blanc d'Amérique". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 524-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#100Goebel, Germany
“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#125
Een olifantje van geglazuurd aardewerk. Tijdperk art deco.
Un éléphant en terre cuite vernissée. Epoque Art Déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 cmEstimate: € 15/25 -
#111Goebel, Germany
Een lot van zes vogeltjes van meerkleurig biscuit. De twee grootste gemerkt.
Lot de six oiseaux en biscuit multicolore. Les deux plus grands marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 5 - 9 cmEstimate: € 50/60 -
#102Goebel, Germany
“Mädchen mit Puppe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 239/B.
"Madchen mit Puppe". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 239/B.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 35/45 -
#107Goebel, Germany
“Maraboe”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 535-78.
"Maraboo". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 535-78.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#113
“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#122
Een wilde eend van meerkleurig Engels aardewerk.
Un canard colvert de poterie anglaise multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#98Goebel, Germany
“Mantsjoerijse kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 149-25.
"Grue de Mandchourie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 149-25.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 24,5 cmEstimate: € 60/80 -
#103Goebel, Germany
“Jungbauer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave van de M.I. Hummel Club 1994/95. Onderaan gemerkt. No. 630.
"Jungbauer". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Numéro du M.I. Hummel Club 1994/95. Marqué en bas. no. 630.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#97Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#109Goebel, Germany
“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#110Goebel, Germany
“Roodborstje”; “Vink” & “Pimpelmees”. Drie meerkleurig porseleinen vogeltjes. Allen gemerkt onderaan.
"Robin" ; « Tique » et « Mésange bleue ». Trois oiseaux multicolores en porcelaine. Le tout marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12,5 - 15 cmEstimate: € 40/60 -
#114
“Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Achteraan gemerkt en gesigneerd. Italiaans werk. Op houten sokkel.
« Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué et signé au dos. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. H. 37 cmEstimate: € 60/80 -
#121
Een gestileerde haan van geglazuurd terracotta. Jaren ‘70. Achteraan gesigneerd ‘Karel’.
Un coq stylisé en terre cuite vernissée. années 70. Signé 'Karel' au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 20/30 -
#120
Drie beeldjes van gekleurd biscuit, waaronder een druivenoogster op een ezeltje (H. 24 cm). Italiaans werk. Achteraan gemerkt.
Trois figurines colorées en biscuit, dont une vendangeuse sur un âne (H. 24 cm). Travail italien. Marquées au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#108Goebel, Germany
“Blauwe reigers”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 151-16 & 38 164-16.
« Hérons bleus ». Deux figurines de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 151-16 & 38 164-16.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 14 & 17,5 cmEstimate: € 60/80 -
#96Goebel, Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 163-23.
"Flamants roses". Un groupe de biscuit multicolore. Marqué en bas. no. 38 163-23.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23,5 cmEstimate: € 60/80 -
#116Lladro
“Een jonge clown met hondje” ‘H. 15 cm), “Een meisje met kat en hond” (H. 13 cm) en “een bloemenjongen” (H. 24 cm). Drie beeldjes van gekleurd porselein. Onderaan gemerkt.
“Un jeune clown avec un chien” 'H. 15 cm), « Une fille avec un chat et un chien » (H. 13 cm) et « Un garçon fleuri » (H. 24 cm). Trois figurines de porcelaine colorée. Marquées en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 60/80 -
#106Goebel, Germany
“Zilvermeeuw” & “Wielewaal”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 076-12 & 38 131-08.
« Mouette argentée » et « Oriole ». Deux statuettes de biscuit multicolore. Marquées en bas. no. 38 076-12 & 38 131-08.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 8 & 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#99Goebel, Germany
“Ekster”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 019-26.
"Pie". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 019-26.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#124
Een haan van meerkleurig Italiaans aardewerk.
Un coq en biscuit italien multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 29.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#15Goebel, Germany
Een admiraalvlinder van meerkleurig porselein. Gemerkt. No. 35003. Gaaf.
Un papillon amiral en porcelaine multicolore. Marqué. no. 35003. Intact.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#34Goebel, Germany
“Freifahrt Zeppelin”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 569. Eerste uitgave 1993.
"Freifahrt Zeppelin". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 569. Premier numéro 1993.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 30/40 -
#81
“Jonge vrouw met gans” & “Meisje met lam”. Twee groepjes van meerkleurig kunststof in de stijl van Capodiomente.
"Jeune femme à l'oie" & "Fille à l'agneau". Deux groupes de plastique multicolore dans le style de Capodimonte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 26 cmEstimate: € 30/40 -
#95Maria Innocentia Hummel
“Goebel 125 Year Limited Edition & Hinaus in die Ferne”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit. Ed. Goebel. Onderaan gemerkt, genummerd 655 & 79.
"Goebel 125 ans en édition limitée & Hinaus in die Ferne". Deux figurines de biscuit multicolore. Éd. Goebel. Marquées en bas, numérotées 655 & 79.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. H. 13 cmEstimate: € 40/60 -
#87Goebel, Germany
“Glückskauf”. Een beeldje van meerkleurig bicuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model 198 2/0.
« Gluckskauf ». Une figurine de bicuit multicolore de la série de MI Hummel. marqué. Modèle 198 2/0.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. H: 12cmEstimate: € 35/45 -
#18Goebel, Germany
“Schluss für heute”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 486. Onderaan gemerkt. Exclusieve uitgave van de M.I. Hummel Club 1990/91. Gaaf.
"Schluss für heute". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 486. Édition exclusive du MI Hummel Club 1990/91. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 13,5 cmEstimate: € 30/40 -
#123Cortendorf, W-Germany
“Flamingo’s”. Een groepje van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
"Flamants roses". Un groupe de porcelaine multicolores. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#21Goebel, Germany
Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.
Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 10,5 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#67
Een Italiaans aardewerken pennenhouder in de vorm van een vrouw met kruik bij drie waterputten. Eén scheurtje (bakfout).
Un porte-plume en faïence italienne en forme de femme avec une cruche à trois puits. Une fissure (erreur de cuisson).No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 22,5 cmEstimate: € 25/35 -
#69
“Kleine Marilyn” & “Meisje met gans”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein. Italiaans werk. Onderaan gemerkt. Twee kleine schilfers.
« Petite Marilyn » et « Fille à l'oie ». Deux figurines de porcelaine multicolore. Travail italien. Marquées en bas. Deux petits éclats.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#39Goebel, Germany
“Schäferbub”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 68 2/0. Laatste uitgave 1992.
Schäferbub. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 68 2/0. Dernier numéro 1992.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 30/40 -
#11Goebel, West-Germany
“Hab mich lieb!”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 311. Onderaan gemerkt. Gaaf.
"Avoir mon amour!". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. no. 311. Intacte.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16,5 cmEstimate: € 40/60